dr n. med. Paweł Gołębiewskidr n. med. Paweł Gołębiewski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

dr n. med. Paweł Gołębiewski

Neurolog

Dr n. med. Paweł Gołębiewski jest neurologiem. W 1992 roku ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie. Posiada specjalizacje pierwszego i drugiego stopnia w zakresie neurologii, które uzyskał w 1996 roku oraz w 1999 roku.

W 2006 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych na I Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie, broniąc rozprawy pt. “Ocena wewnątrznaczyniowego leczenia zwężenia tętnicy szyjnej wewnętrznej”.
Posiada Certyfikat Umiejętności Sekcji Neurosonologii Polskiego Towarzystwa Neurologicznego.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem szerokiego zakresu chorób neurologicznych, między innymi bólów głowy i kręgosłupa, udzkodzeń nerwów, neuralgii oraz zespołów cieśni. Pomaga pacjentom z chorobami naczyniowymi mózgu, zaburzeniami otępiennymi, poznawczymi i ruchowymi.

Konsultuje osoby dorosłe oraz dzieci od 15 roku życia.

Konsultacje także w języku angielskim.

Dr. Gołębiewski jest ze wszech miar godny polecenia. Cierpliwy, empatyczny i uważny, pacjentowi poświęca dużo czasu. Służy dobrą radą i zaleca skuteczne leczenie. Przy tym niezwykle uprzejmy i bardzo sympatyczny.

Przy tym niezwykle uprzejmy i bardzo sympatyczny.

Każdy ma inne oczekiwania, według mnie najważniejsze są efekty leczenia. Doktorowi udało się wyprowadzić mojego syna z padaczki o ciężkim przebiegu. Aktualnie napady są sporadyczne. Dziękuje bardzo

Do neurologa chodzę od prawie 10lat, do tego lekarza rok czy dwa i jest pierwszym neurologiem, a wręcz lekarzem, do którego trafiłam tak zainteresowanym pacjentem. Zawsze coś doradzi i pomoże. Polecam również każdej osobie vege. Lekarz sprawdza skład leków, więc nie ma problemu z dobraniem leków bez żelatyny, czy innego świństwa.

Lekarz tez człowiek. Jak każdy miewa gorsze i lepsze dni. Widywałam go w różnym stanie. A leczę się u niego już chyba z 8 lat. Miewam poważne migreny i jest to pierwszy lekarz i jedyny który tego nie zignorował. A co do "uczenia kogokolwiek neurologii"... ja również lubię mieć swoje tajemnice zawodowe, również przed kolegami z branży. Ania

Jestem pod opieką Pana Pawła od 3 lat, od poczatku lekarz bardzo profesjonalnie podszedł do swojej roli. Dla mnie zdecydowanie najlepszy fachowiec neurologi w Damianie. Łukasz Masalski.

Świetny lekarz. Bardzo troszczy się o pacjenta. W moim przypadku - a już jestem pod Jego opieką ponad 3 lata, udziela porad nie tylko w swojej dziedzinie. Kasia

Kasia

Bardzo kulturalny człowiek.Otwarty na problemy pacjenta.Ma dobre podejście sporo tłumaczy jak dla szmatogłowego , prosto i obrazowo.Negatywna opinia w powyższym poście mnie trochę dziwi , ale mam sporo do czynienia z pacjentami jako lekarz ortopeda. Co do zdjęć RTG itp.pacjent powinien mieć ta świadomość że zdjęcie w dużej mierze to interpretacja subiektywna.Dlatego róbcie państwo bardziej kompleksowe badania , bo warto dla nas samych.

Lekarz po diagnozie i leczeniu u którego przeszły mi wszelkie bule kręgów szyjnych :-) Dziękuję.

Młody człowiek z bardzo otwartą głową ! POLECAM ! RobertS

Młody człowiek z bardzo otwartą głową ! POLECAM !
RobertS

świetny lekarz, od 4 lat jestem pod jego opieką z powodu padaczki. cierpliwy, spokojnie wyjaśnia wszelkie sprawy, które budzą wątpliwości i obawy. Pomógł mi znależć ginekologa, który poprowadzi moją ciążę (z powodu padaczki nie wszyscy lekarze się tego podejmują).