lekarz Paweł Jarosz

Miły kompetentny lekarz rodzinny. Doskonale podejście do pacjenta. Trafna diagnistyka. Zlecone dodatkowe niezbedne badania i analizy. Wyjaśnienia szczegółowe co do działania zapisanych lekow. Polecam.

Jestem po prostu pod dużym pozytywnym wrażeniem. Poszedłem przypadkowo na konsultację doraźną związaną z bólem pleców, a Pan doktor okazał się nie tylko fachowy, sympatyczny, mega kompetentny oraz niezwykle dokładny, który poświęcił mi ponad dobre pół godziny czasu, zdiagnozował wyjaśnił moje schorzenia immunologiczne. Sądzę, że znalazłam nowego lekarza. Bardzo polecam i dziękuje za wizytę. Pozdrowienia - Tadeusz Kamiński.