Po wizycie refleksja: gdyby sposób działania Pana Doktora i myślę, że funkcjonowanie całego Angeliusa przenieść na cały kraj - mielibyśmy oazę dobrobytu, dynamiczny rozwój z coraz lepszą perspektywą.

Polecam dr Juraszka. Wg mnie jest bardzo kompetentnym i rzeczowym lekarzem. Podejmuje konkretne decyzje. Do tego jest bardzo miłym i uprzejmym człowiekiem. Zaangażowany w problem, wszystko tłumaczy normalnym zrozumiałym językiem( a nie medycznymi terminami), jest bardzo delikatny, wzbudza zaufanie. Ja leczyłam się ponad rok u innego lekarza. Na szczęście trafiłam do dr Juraszka- 3 miesiące i wracam do normalności:). Przy czym nareszcie wiem co się tak naprawdę ze mną dzieje, nie stresuję się już przed każdą wizytą a fotel ginekologiczny przestał kojarzyć mi się z bólem..naprawdę godny zaufania i polecenia lekarz:)

Zdecydowanie polecam Prowadził moje dwie ciąże z czym odbierał jeden poród polecam gorąco najlepszy lekarz :)

Konkretny lekarz, młody prężny operator.Operował mnie( laparoskopia) a mojej córce robił cięcie cesarskie na Łubinowej w Katowicach, gdzie również pracuje. Godny polecenia- wzbudza zaufanie nie tylko w pacjencie ale równie ma wielki szacunek ze strony personelu z którym pracuje. Szczeże polecam

zdecydowanie ok. Bardzo kompetentny lekarz . prowadził moje 2 ciąże. Nie zamienię w życiu na żadnego innego. Gorąco polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita