lekarz Paweł Kokoszka

Bylam operowana przez pana doktora .Polecam kompetentny miły z rewelacyjnym podejściem do pacjenta zawsze ma czas dla pacjenta byle więcej takich lekarzy mam nadzieje ze doktor nigdy się nie zmieni panie doktorze dziękuje

Dr.Kokoszka to super lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, Jest miły, sympatyczny, serdeczny , potrafi wytłumaczyć pacjentowi na czym będzie polegała operacja, ma czas dla chorego .i mam nadzieję, że nigdy się nie zmieni. Polecam z całego serca. Wdzięczna pacjentka Violetta S.

Wdzięczna pacjentka Violetta S.

Polecam serdecznie. Pełen profesjonalizm mimo bardzo młodego wieku. Wszystko dokładnie wyjaśnia i odpowiada szczegółowo na zadane pytania.