Jestem pod wielkim wrażeniem...podejscia i kultury osobistej Pana Doktora...rzeczowy,konkretny,młody ambitny... poświęca w całości swoj czas pacjetowi takiego lekarza tu brakowało jak nie zjedza go realia stalowolskie i nie ucieknie stawiam na najlepszego Lekarza.

Lekarz godny zaufania pacjenta. Widać że czas wizyty jest w pełni poświęcony na dokładną i staranną diagnoze.

Same superlatywy. Najlepszy ortopeda z jakim miałem do czynienia. Polecam mocno każdym potrzebującym konsultacji ortopedycznej!

Lekarz godny zaufania. Super podejście do pacjenta. Bardzo konkretny,miły. Trudno spotkać w Stalowej Woli lekarza, w obecności którego pacjent czuje tak się komfortowo.

Lekarz o profesjonalnej kompetencji zawodowej . Kontakt z takim lekarzem to psychiczny komfort w całokształcie procesu leczenia choroby.

Lekarz o profesjonalnej kompetencji zawodowej . Kontakt z takim lekarzem to
psychiczny komfort w całokształcie procesu
leczenia choroby.

Jest lekarzem mlodym kompetentnym ma bardzo mile podejscie do pacjenta ,dkladnie tlumaczy np;przebieg zabiegu,poswieca czas pacjentowi w sposob uprzejmy i mily godny polecenia.Zapowiada sie na lekarza jakiego mieszkancy Stalowej Woli i okolic oczekuja od dawna

Jest mlodym lekarzem.Potrafi zajac sie pacjetem.Jest mily . Stawia trafna diagnoze . Szybko i skutecznie leczy .Wszyscy moi znajomi polecali mi go i ciesze sie ze do niego poszlam .Zostal moim ulubionym lekarzem

Bardzo kompetentny, łagodny i stanowczy zarazem, służy pomocą. Polecam serdecznie!!!

Bardzo uprzejmy lekarz.Jestem zadowolona z jego opieki.Potrafi porozmawiać,wytłumaczyć.Widać że lubi swoją prace,a to jest najważniejsze.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Stalowa Wola"?

ul. Józefa Poniatowskiego 68/1A
37-400 Stalowa Wola