lekarz Paweł Krause

Dermatolog

Ja mam mieszane uczucia , nie wchodzę w kompetencje lekarza Ale samo podejście jest nie na miejscu . Miałam wrażenie, że jestem za karę na tej wizycie . Lekarz nie miał ochoty słychać tego co chciałam powiedzieć, z czym mam problem I o co mi tak naprawdę chodzi . Zgasił mnie jednym słowem. Zresztą odniosłam wrażenie średnio zdbanego Pana lekarza , fartuch przytuczony. Opinia średnia kontakt z pacjentem to podstawa .

Pań dr Paweł Krauze jest wspaniałym i kompetentnym lekarzem,godnym polecenia.Bardzo gorąco dziękuję Panie Doktorze za tak wspaniale i fachowe postawienie diagnozy.Naprawde polecam Pana Doktora.