lekarz Paweł Kunicki

Pan doktor operował staw biodrowy (endoproteza) mojej 80-letniej mamie. Lekarz z powołaniem, podchodzący do pacjenta z wielką cierpliwością i empatią. Przy tym niewątpliwie wybitny fachowiec. Polecam każdemu. Oby więcej takich lekarzy w naszej służbie zdrowia!

Dzięki Panu doktorowi Pawłowi Kunickiemu, mogę chodzić. Po wypadku poskładał on moją stopę a nie było wesoło. Szczerze!? Rzadko w chwili obecnej trafić na rewelacyjnego lekarza, który w sposób jasny, treściwie i zrozumiale objaśni każdy szczegół. Z ręką na sercu mogę śmiało polecić doktora Kunickiego :-) Panie doktorze Dziękuję za wszystko!!!