lek. dent. Paweł Kurowski

Takiego drugiego stomatologa trudno znaleźć. Zaczęłam leczenie wiele lat temu. Poleciłam doktora mężowi, swojej rodzinie i przyjaciołom. Wiele osób skorzystało i korzysta dalej. Każdy uważa, że dr Kurowski jest jednym z najlepszych. Miły, zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i potrafi wszystko wytłumaczyć tak żeby laik zrozumiał. Przeprowadziliśmy pod Warszawę. Mamy 40 km w jedną stronę żeby dojechać. Próbowaliśmy chodzić do stomatologów w okolicach zamieszkania.... Nigdzie niestety nie poszliśmy na drugą wizytę. Nikt nie dorasta wiedzą i profesjonalizmem. Super stomatolog... Polecam na 1000%

Super stomatolog... Polecam na 1000%

Najlepszy stomatolog u jakiego byłam - to zdanie znaczy coś z moich ust, biorąc pod uwagę, że nienawidzę dentystów i panicznie się ich boję. Dr. Kurowski potrafi rozładować atmosferę, jest uprzejmy, lubi pożartować i co najważniejsze jest świetnym dentystą. Zna się na swoim fachu, działa bezboleśnie i to wszystko po niewygórowanych cenach. Polecam!

Świetny- polecam. ;) Profesjonalnie podchodzi do pacjentów. Zarówno do dzieci jak i do dorosłych. Miły, życzliwy etc. Polecam każdemu, kto potrzebuje profesjonalnej pomocy. :)

Świetny- polecam. ;)

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Raszyn"?

Al. Krakowska 80

Al. Krakowska 80