lekarz Paweł Lebiedziński

Polecam doktora z czystym sumieniem. Bardzo dobre podejście do pacjenta.Za każdym razem gdy jestem w gabinecie zostaję kompleksowo przebadana i wysłuchana z jakim problemem przyszłam. Gdy poprosiłam skierowanie na badania doktor nie odmówił. Pan doktor w 100% zaangażowany, miła atmosfera podczas wizyty w gabinecie.

Polecam doktora z czystym sumieniem.
Gdy poprosiłam skierowanie na badania doktor nie odmówił.
Pan doktor w 100% zaangażowany, miła atmosfera podczas wizyty w gabinecie.

Profesjonalny i rzeczowy a za razem miły i uprzejmy lekarz . Udzielił obszernej informacji na temat choroby, dokładnie wyjaśnił leczenie. Według mnie to zaangażowany doktor z ogromną wiedzą. Bardzo dziękuję za pomoc!

polecam z czystym sumieniem dr Lebiedzinskiego. Specjalista w każdym calu . zostałem kompleksowo przebadany i zdiagnozowany . Oby więcej takich lekarzy jak on

Ten czlowiek nie powinien byc lekarzem! Zero empatii, zyczliwosci, kultury. Odamwia skierowan na badania, jakby mial od tego zbiedniec. NIGDY WIECEJ nie chce miec z nim do czynienia. Sugerowal, zebym sam sobie zinterpretowal wyniki badan krwi, ewentualnie moge przyjsc na konsultacje. To bylo na powaznie, nie w zartach. DRAMAT.

Bez komentarza!!!!!! ....arogancki bezczelny i pozbawiony jakiejkolwiek kultury osobistej!!! jak najdalej od tego Pana j!!!!!! Ta jedna gwiazdka (bo nie da się mniej) to i tak DUŻO ZA DUŻO!! Oby Pan Szanowny Panie doktorze trafił kiedyś na leczenie na takiego lekarza jak Pan!

Nie udzielił mi pomocy lekarskiej . Bardzo arogancki i opryskliwy. Przeszkodzilam mu w spaniu na dyżurze ul. Kilinskiego no to mi pokazal z jakimi pierdolami do niego przyszlam. Szkoda ze go nie nagralam bo po tym jak mnie potraktowal należała by mu sie nauczka. Pacjenci Trzymajcie się od niego z daleka !!!