Dziękuje za takiego lekarza !!! Chodze do niego z drugą ciąża (pierwszą prowadził były ordynator krośniejskiej ginekologii - nie chce o nim więcej słyszeć)To lek. Paweł Łysikowski pomóg mi wyjść z problemów po pierwszym porodzie kiedy nikogo innego to nie interesowało, i już wtedy wiedziałam że jest będę po raz drugi w ciąży to napewno zaufam jemu. Nie pomyliłam się! Dziękuje!

Bardzo dobry lekarz. Jako jedyny wykazał się w stosunku do mnie cierpliwością i wyrozumiałością. Wszystko dokładnie tłumaczy, jest miły, uprzejmy i naprawdę interesuje się pacjentką.

to jest barZo dobry doklto wytumaczy zazartuje z pacjentami podnosi na duchu

to jest barZo dobry doklto wytumaczy zazartuje z pacjentami podnosi na duchu

Pan doktor Paweł Lysikowski jest fantastycznym lekarzem z powołania.w trudnych chwilach pociesz pacjętke,wspiera psychicznie,oraz daje nadzieje.Bardzo starannie i dokładnie przeprowadza wywiad i stawia nieomylne diagnozy.jest serdeczny i bardzo mily.goraco polecam tego lekarza!

Doktor z powołania,wytłumaczy co trzeba,podpowie a zarazem odpowie na wszystko.Naprawdę polecam dr.P.ŁYSIKOWSKIEGO.Przy nim można przełamać strach i wstyd.JEST SUPER.

Bardzo dobry specjalista, miły uprzejmy. Przy nim nie czuje się skrępowana, moge go o wszystko zapytać, wiem że mnie nie wyśmieje i odpowie na każde pytanie:) Polecam tego lekarza. Jest extra :)

Polecam tego lekarza.
Jest extra :)

Naprawdę super lekarz gorąco polecam polecam ;-)

Naprawdę super lekarz gorąco polecam polecam ;-)

Naprawdę świetny lekarz,choć przyznaję że miałam opory przed lekarzem mężczyzną to pan Łysikowsli jest naprawdę super.Nie trzeba się wstydzić bo przy nim można przełamać i wstyd i nieśmiałość.Pozdrawiam.

8 wizyt, może raz był miły. żałuje że do niego chodziłam, nie polecam

8 wizyt, może raz był miły. żałuje że do niego chodziłam, nie polecam

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Krosno"?

Janusz Słowik

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie