lekarz Paweł Mika

Może i jest nieuprzejmy czy wręcz arogancki, jak piszą inni, ale to bardzo dobry lekarz. Byłam przez niego operowana i leczona , nie miałam żadnych komplikacji jak inni pacjenci w podobnej sytuacji. Polecam.

Jako młoda kobieta bortkałam się ok z 3 lata z nawracajacym zapaleniem pęcherza bialscy ''specjalisci'' zniszczyli mi organizm przepisujac co rusz nowe antybiotyki bez odpowiedniego dopasowania, robiąc dziwne bolesne zabiegi np wsadzanie rurek w cewkę. Byłam już tak w słabym stanie fizycznym i psychicznym, że trafiłam już do szpitala i leżałam pod kroplówka. Ten Pan był moim lekarzem prowadzącym. Był nie miły, traktował mnie jak powietrze, nie zainteresował się moim przypadkiem poważnie. W ogóle, gdy przychodziłam na SOR to byłam wyśmiewana "tu przyjeżdżają ludzie z wypadku a nie z takimi błachymi problemami" dodam, że przesiaedzialm tam pół dnia czekając na jaką kolwiek uwagę ze łzami w oczach, bo ból był już tak okropny to zaproponowano mi ibuprom, gdzie dodam że tabletki przeciwbólowe nawet w ilości dla słonia nie zadziałaja. Jako młoda kobieta nikt w szpitalu nie chciał mi pomóc. Jeżeli ktoś ledwo już żyje, bo został mu zniszcziny cały układ odpornościowy i czujesz się jak tester nowych antybiotyków, z którymi ma się kontrakt to juz nie jestem tak super! Przez to teraz w dalszym życiu mam uszkodzony układ nerwowy, walczę z candida, mam zniszczone jelita i ciężka depresję. Gdyby od razu mnie zdiagnozowano prawidłowo i zrobiono odpowiednie badania można by było tego uniknąć. Wracając do Pana prowadzącego zrobił mi parę badań i uznał, że jestem wielce zdrowa i żebym jadła sobie żurawinke. Serio? Osoba która tak mocno cierpi sika krwią lub ropa ma sobie jeść żurawinke. W tamtym momencie jadłam wszystko co się da pół apteki, zielnika i jeszcze więcej warzyw i owoców. Nie polecam leczyć się u tego Pana jeżeli chcecie być zdrwi proponuję jechać do innego miasta i znaleźć porządnego lekarza... być spokojnym nie tylko o to, że będziecie zdrowi ale i o to że nie wydacie tysięcy na prywatne wizyty, leki za które mogli byście kupić sobie nawet niezły samochód. Żałuję tylko jednego, że w tamtym momencie nie mialam tyle odwagi i siły by wyciągnąć konsekwencje z leczenia przez bialski szpital ale co ja mogłam zrobić jako młoda 19 letnia kobietka, której zniszczono już życie.

Dawno nie spotkałam tak niemiłego i niegrzecznego lekarza zarówno wobec pacjenta jak i rodziny. Nie podważam jego kompetencji ale podejście do człowieka pozostawia wiele do życzenia. Nie chciałabym już nigdy mieć styczności z tym lekarzem na oddziale szpitala

Nie chciałabym już nigdy mieć styczności z tym lekarzem na oddziale szpitala

Bardzo kompetentny i profesjonalny lekarz. Poświęca maksimum czasu, wytłumaczy i odpowie na wszelkie pytania. Miły i uprzejmy. POLECAM bezwarunkowo !!

POLECAM bezwarunkowo !!

Wyjątkowo bezczelny i niesympatyczny. Szczyt arogancji i chamstwa. Radzę omijać z daleka. Jak to mówią: cham do spodu.

Bardzo młody ale wie co robi, ma "nosa". Ma opinie Anioła, chyba tak jest. Godny polecenia. Cały czas się szkoli, to będzie dobry urolog. Powinien częściej się uśmiechać do pacjentów.