Paweł NekoPaweł Neko - zdjęcie profilowe

Paweł Neko

Irydolog

Jestem dyplomowanym irydologiem, naturoterapeutą, zielarzem.

W moim gabinecie znajdziecie Państwo profesjonalne i co najważniejsze, indywidualne podejście.

Przyjmuję także ...

Jestem dyplomowanym irydologiem, naturoterapeutą, zielarzem.

Przyjmuję także w OdnovaClinic w Katowicach, oraz
Uzdrowisko w Jastrzębiu Zdroju.

Polecam Pana Pawła Neko, jest doświadczony, z dużą wiedzą i siłą spokoju. Wykonał szczegółowe badanie i postawil trafną diagnozę. Na efekty leczenia muszę jeszcze zaczekać. Jak na razie, jestem zadowolona i wizytę oceniam pozytywnie.

Pan Paweł. Kompetentny, poświęcił mi bardzo dużo czasu aby dać dobrą diagnozę. Godny polecenia. Bardzo dobrze i dokładnie wytlumaczył mi gdzie jest problem chorobowy i jak go leczyć. Bardzo uprzejmy. Borykam się od wielu lat z jelitem. Pan Paweł spojrzsł na problem w bardzo szerokim aspekcie. Dolegliwości bólowe ustapiły. A problemy z gazami i zaparciami ustapily. Polecam tego Terapeutę

Pan Paweł.
Dolegliwości bólowe ustapiły. A problemy z gazami i zaparciami ustapily.
Polecam tego Terapeutę

Rzetelny, drobiazgowy i dociekliwy. Posiada umiejętność słuchania pacjenta. Świetny specjalista godny polecenia

Terapeuta godny polecenia. Chodziłam z dzieckiem po specjalistach i niestety bezskutecznie. Koleżanka poleciła mi tego pana i muszę przyznać, że jestem bardzo wdzięczna. Teraz dziecko jest już zdrowe i to bez brania dziwnych leków, które obciążają organizm synka i maja mnóstwo skutków ubocznych.

Otrzymałem trafną diagnozę. Rzeczowo wyjaśnione przyczyny schorzenia dają nadzieję na skuteczność zaleconej terapii. Polecam

Witam, z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce. Po kilku latach chodzenia po specjalistach i braku efektów, tutaj nareszcie coś ruszyło w kwestii mojego zdrowia. Pozytywne efekty terapii przychodzą powoli, ale są wyraźne. Zdecydowanie polecam Janina

Janina