dr n. med. Paweł Piekarski

Neurochirurg

Neurochirurg p. dr. Piekarski Paweł jak i p. dr. Kozłowski Andrzej to najwyższej klasy specjaliści i serdeczni ludzie. Operacja kręgosłupa wykonana przez ich zespół to godzina snu i nazajutrz wstaję. Taka troska o samopoczucie po zabiegu i cierpliwość to cechy unikalne. Dobrze wspominam również miły personel medyczny oddziału chirurgicznego w Bielsku Podlaskim. Leszek.Z

Leszek.Z

rozpoznanie W NMR kregosłupa L/S- stenoza kanału kręgowego na poziomie l4/l5 z zajeciem zachyłka bocznego lewego 4 dzień po operacji i jest super zero bólu. Czemu człowiek czekał tak długo. Operował mnie zespół Pawła Piekarskiego i Dr Andrzeja Kozłowskiego w Bielsku Podlaskim i jestem bardzo zadowolony zero komplikacji. Polecam z całego serca , niema co się męczyć na tabletkach(zastrzykach) szybko w kolejkę i do cięcia . Mały zabieg ,szybki i bez bolesny. Dziękuję za miłą opiekę i za nowe życie.

Witam wszystkich . Mariusz G. z Łomży. Jestem 4 dni po operacji : "FENESTRACJA L5/S1 LEWOSTRONNA I USUNIĘCIE J. MACIEŻDŻYSTEGO L5/S1", przez zespół Dr. Pawła Piekarskiego i Dr Andrzeja Kozłowskiego w Bielsku Podlaskim. Ludziska to najlepsi specjaliści jakich spotkałem. Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne opinie. Mistrzostwo świata. 3 lata spędzone na zastrzykach bez sensu.Inni lekarze byli takiego zdania:"chodzisz pan to chodź, jak się przewrócisz to dopiero operacja". Większość myśli że operacja kręgosłupa wiąże się z ryzykiem wylądowania na wózku. Nigdy w życiu!! Malutki bezinwazyjny zabieg. Jedna wizyta u Dr. Piekarskiego rozwieje ...

Malutki bezinwazyjny zabieg. Jedna wizyta u Dr. Piekarskiego rozwieje cały lęk. Do samego końca czułem się bezpiecznie. Na drugi dzień po operacji chodziłem już na własnych nogach.

Najbardziej kompetentny lekarz jakiego znam.Miły, uprzejmy, przesympatyczny. Miałam dyskopatię kręgosłupa lędźwiowego, doktor zaproponował mi najmniej inwazyjną metodę leczenia-nukleoplastykę. Minęło 5 lat, a ja nie żałuję, czuję się świetnie, a przed zabiegiem nie mogłam już chodzić.Panie doktorze, dziękuję!

wspaniały lekarz, fachowiec, człowiek, polecam!

wspaniały lekarz, fachowiec, człowiek, polecam!

Wciąż poszukujesz "Neurochirurg Białystok"?

Tomasz Łysoń

Neurochirurg