Filtruj terminy
Filtruj oceny
Ocena ogólna
Wyczyść

Neurochirurg Białystok

- 12 lekarzy

Gabinet

Białystok

Średnia ocen: 5,0/5
Jetem właśnie piec dni po operacji kregosłupa,ktOrą przeprowadzili pan dr. PAWEŁ PIEKARSKI i pan dr KOZŁOWSKI .Szukajac przed operacją opini na temat specjalisty neurochirurgi czesto spotykałem się z nazwiskiem pana doktora lecz nigdzie nie było opini na temat umiejetnosci i sposobu leczenia owego lekarza.Zatem powiem wam ze jak najbardziej polecam leczenie u tego lekarza ,profesjonalne podejscie do pacjenta,wysokie umiejetnosci neurochirurgiczne,miły ,zyczliwy człowiek i na prawde bardzo dobry lekarz ,to kilka ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Białystok

Średnia ocen: 5,0/5
Pan doktor jest świetnym, godnym zaufania specjalistą. Zawsze służy pomocą. Miły, sympatyczny oraz co najważniejsze ma cierpliwość do pacjenta, tłumaczy w bardzo prosty i przejrzysty sposób zawsze służy pomocą. Polecam
Opinia dodana przez: Anna
+2 więcej

Gabinet
Simony Kossak 6
15-197 Białystok

Średnia ocen: 5,0/5
Serdecznie dziękuję za opiekę, wrażliwość i kompetencje najwyższej klasy. Zarówno przed operacją kręgosłupa szyjnego, jak i po niej, Pan Doktor kilkakrotnie ze mną rozmawiał. Czasu lekarze na tym oddziale nie mają zbyt wiele, ciągle operacje są przesuwane z powodu przyjęcia nagłego przypadku. Tym bardziej cenne są takie rozmowy. Dodam, że operacja była ryzykowna, udała się i nie odczuwam już dolegliwości.
Opinia dodana przez: Krystyna
+2 więcej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, KENDRON "
ulica Mariańskiego 3/201
15-950 Białystok

Średnia ocen: 5,0/5
To prawda. To dzięki dr. Michalskiemu znowu wiem jak to jest - żyć bez bólu. Lekarz godny polecenia!
Opinia dodana przez: Aneta
+2 więcej

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Średnia ocen: 5,0/5
Neirochirurg dr. Piekarski Paweł jest cierpliwym i rzeczowym specjalistą. Operacja kręgosłupa którą wykonali mi wraz z dr. Kozłowskim (o którym mogę powiedzieć same najlepsze rzeczy) przebiegła pomyślnie .
Szczerze polecam tych fachowców i miłą opiekę ludzi z oddziału chirurgicznego z Bielska Podlaskiego
Opinia dodana przez: leszek. z

Gabinet

Białystok

Średnia ocen: 4,8/5
Polecam.Myślałam,ze juz takich lekarzy nie ma.Jestem po operacji kręgoslupa ledzwiowego i powoli dochodzę do zdrowia.On i Dr.Ciulkin zwrócili mi zdrowie.Teraz mam nadzieje będzie tylko lepiej!
Opinia dodana przez: Ela

Gabinet

Białystok

Średnia ocen: 4,2/5
Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, konkretny a przy tym po ludzku sympatyczny. Usunął mi b.dużą centralno-lewostronną pjm L5/S1 metodą lewostronnej fenestracji. 8 godzin po zabiegu stałem na własnych nogach, po bólu ani śladu. Gorąco wszystkim polecam. Dziękuję panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Rafał

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Białystok

Średnia ocen: 3,6/5
Dnia 26 kwietna 2011 r. jako pacjentka oddziału neurologii Szpitala Wojewódzkiego w Białymstoku zostałam skierowana na konsultację do Kliniki Neurochirurgii Szpitala Klinicznego w Białymstoku. Miałam to nieszczęście poznać Pana dr Macieja Bienia. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z takim zachowaniem. Na moje Dzień dobry, pan dr zapytał: To Pani? A Pani to ma jakieś schorzenie czy sama z siebie takiej postury? Otóż, Panie doktorze, powinien Pan przypomnieć sobie, a ...
Opinia dodana przez: Anonim

Gabinet

Białystok

Średnia ocen: 1,3/5
nie morzliwe porozumienie sie co do sposobu dalszego leczenia osoby ciezko chorej
Opinia dodana przez: Anonim

Zbigniew Zimoch

Neurolog, Neurochirurg

liczba opinii: 1

Gabinet

Białystok

Średnia ocen: 1,3/5
Lekarz bardzo pewny siebie, cyniczny,wydajacy wyrok dla pacjenta,jakby był Panem Bogiem. Zero wrażliwości i etyki lekarskiej.
Opinia dodana przez: Anonim

Neurochirurdzy w BiałymstokuCopyright ©2018 RankingLekarzy.pl

Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay stat