Filtruj terminy

Neurochirurg Białystok

dr n. med. Stanisław Ciulkin

Białystok

Bardzo dobry lekarz. Rzeczowy, szczegółowo wyjaśnił przyczynę bólu i sposób usunięcia przepukliny kręgosłupa. Po operacji mogę swobodnie chodzić a ból minął. Jest osobą bardzo życzliwą I sympatyczną, nie ignoruje pacjenta I I interesuje się jego stanem zdrowia. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za pomoc i ulgę w cierpieniu. Garąco polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Paweł Piekarski

Białystok

Jetem właśnie piec dni po operacji kregosłupa,ktOrą przeprowadzili pan dr. PAWEŁ PIEKARSKI i pan dr KOZŁOWSKI .Szukajac przed operacją opini na temat specjalisty neurochirurgi czesto spotykałem się z nazwiskiem pana doktora lecz nigdzie nie było opini na temat umiejetnosci i sposobu leczenia owego lekarza.Zatem powiem wam ze jak najbardziej polecam leczenie u tego lekarza ,profesjonalne podejscie do pacjenta,wysokie umiejetnosci neurochirurgiczne,miły ,zyczliwy człowiek i na prawde bardzo dobry lekarz ,to kilka ...

dr n. med. Marek Jadeszko

Białystok

Pan doktor zoperował mi glejaka, zawdzięczam mu życie. Profesjonalista w każdym calu, godny zaufania. Cechuje go nie tylko kompetencja, ale także wspaniałe podejście do pacjenta i uprzejmość. Jako lekarz i jako człowiek zasługuje na najwyższą ocenę - 6+.
Opinia dodana przez: Halina

Tomasz Łysoń

Białystok

Pan doktor jest świetnym, godnym zaufania specjalistą. Zawsze służy pomocą. Miły, sympatyczny oraz co najważniejsze ma cierpliwość do pacjenta, tłumaczy w bardzo prosty i przejrzysty sposób zawsze służy pomocą. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Maciej Bień

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Białystok

Dr Maciej Bień to anioł nie człowiek . Jestem wdzięczna z całego serca za tak szybką reakcję na mój problem z kręgosłupem. Po operacji poczułam się jak nowonarodzona. Mam nadzieję,że już tak zostanie. Doktor wszystko dokładnie i jasno wytłumaczył przed i po. Serdecznie polecam Dr Bienia i jeszcze raz dziękuję !!!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Jacek Michalski

Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, KENDRON "
ulica Mariańskiego 3/201
15-950 Białystok

Wspominam 15 lat doktora Jacka Michalskiego, który nie tylko mnie uratował ale i moją 80 letnią mamę. Dziękuję,że chodzę, że przestało boleć, dziękuję, dziękuję. Życzę zdrowia w tych trudnych czasach.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Piotr Szydlik

Simony Kossak 6
15-197 Białystok

Serdecznie dziękuję za opiekę, wrażliwość i kompetencje najwyższej klasy. Zarówno przed operacją kręgosłupa szyjnego, jak i po niej, Pan Doktor kilkakrotnie ze mną rozmawiał. Czasu lekarze na tym oddziale nie mają zbyt wiele, ciągle operacje są przesuwane z powodu przyjęcia nagłego przypadku. Tym bardziej cenne są takie rozmowy. Dodam, że operacja była ryzykowna, udała się i nie odczuwam już dolegliwości.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Paweł Piekarski

Neurochirurg

Humana Medica Omeda Sp. Z O.O.
ulica Fabryczna 39
15-483 Białystok

Neirochirurg dr. Piekarski Paweł jest cierpliwym i rzeczowym specjalistą. Operacja kręgosłupa którą wykonali mi wraz z dr. Kozłowskim (o którym mogę powiedzieć same najlepsze rzeczy) przebiegła pomyślnie .
Szczerze polecam tych fachowców i miłą opiekę ludzi z oddziału chirurgicznego z Bielska Podlaskiego
Opinia dodana przez: leszek. z

Zbigniew Zimoch

Neurochirurg, Neurolog

Białystok

Lekarz bardzo pewny siebie, cyniczny,wydajacy wyrok dla pacjenta,jakby był Panem Bogiem. Zero wrażliwości i etyki lekarskiej.

dr n. med. Tadeusz Michno

Białystok

nie morzliwe porozumienie sie co do sposobu dalszego leczenia osoby ciezko chorej

Neurochirurdzy w Białymstoku