dr n. med. Stanisław Ciulkin

Neurochirurg

3,9

Bardzo dobry specjalista, rzeczowy, konkretny a przy tym po ludzku sympatyczny. Usunął mi b.dużą centralno-lewostronną pjm L5/S1 metodą lewostronnej fenestracji. 8 godzin po zabiegu stałem na własnych nogach, po bólu ani śladu. Gorąco wszystkim polecam. Dziękuję panie Doktorze.

Wspaniały lekarz.Polecam z całego serca.Operował mi kręgosłup i wracam do życia.Profesjonalne i ciepłe podejście do pacjenta.Oby więcej takich lekarzy!

Dr Ciulkin zoperował mnie i ulżył w cierpieniu. Pan Doktor daje poczucie bezpieczeństwa, dobry i kompetentny lekarz. Polecam

Minął rok od operacji, którą przeprowadził dr Ciulkin. Dwa lata męczyłem się z bólem który był spowodowany uciskiem nerwów w dolnym odcinku kręgosłupa. Miesiąc po pierwszej wizycie u doktora było już po wszystkim. Ból zniknął jak ręką odjąć. Polecam wszystkim tego doktora. Mam o nim jak najlepsze zdanie.

bardzo dobry lekarz. operowal mnie w ostrowi Maz i po przepuchlinie kregoslupa postawil na nogi. polecam

polecam

Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem zoperowana przez dr. Ciulkina, czuję się świetnie i do końca swego życia będę mu wdzięczna. Pan doktor jest człowiekiem czułym na cierpienie i nie zostawia pacjenta mówiąc, że ma boleć i tyle. Polecam dr. Ciulkina:)

Bardzo dobry specjalista,polecam bardzo.

Bardzo dobry specjalista,polecam bardzo.

Dwa miesiące temu byłam operowana przez dr. Ciulkina na Oddziale Neurochirurgii USK z powodu dyskopatii. Czuję się b.dobrze, przechodzę jeszcze rehabilitację. Tą drogą chcę podziękować lekarzowi, o którym zachowam wdzięczną pamięć.

Lekarz ewidentnie schrzanił operację mojej mamy, tłumaczenia dla rodziny były mętne i niespójne. Nie życzę nikomu trafić pod nóż tego pana.

a po zatym w zusi cofa bez uzasdnienia renty leczy w ubraniu

a po zatym w zusi cofa bez uzasdnienia renty leczy w ubraniu