dr n. med. Marek Jadeszko

Neurochirurg

Profesjonalista w każdym calu, godny zaufania. Cechuje go nie tylko kompetencja, ale także wspaniałe podejście do pacjenta i uprzejmość. Jako doktor i jako człowiek zasługuje na najwyższą ocenę, a nawet brakuje skali ocen. Pan Doktor Marek Jadeszko jest Wybitnym Specjalistą i Profesjonalistą.

Pan doktor zoperował mi glejaka, zawdzięczam mu życie. Profesjonalista w każdym calu, godny zaufania. Cechuje go nie tylko kompetencja, ale także wspaniałe podejście do pacjenta i uprzejmość. Jako lekarz i jako człowiek zasługuje na najwyższą ocenę - 6+.

Dr Jadeszko dwa lata temu operował mi oponiaka. Trafiłam do niego w chwili ostatniej, po dwóch operacjach żyję, chodzę. zawdzięczam Mu życie

Polecam.Myślałam,ze juz takich lekarzy nie ma.Jestem po operacji kręgoslupa ledzwiowego i powoli dochodzę do zdrowia.On i Dr.Ciulkin zwrócili mi zdrowie.Teraz mam nadzieje będzie tylko lepiej!

gorąco poolecam jestem w trakcie leczenia ale po operacji.Niesamowity lekarz

gorąco poolecam jestem w trakcie leczenia ale po operacji.Niesamowity lekarz

Bardzo dobry lekarz. Kontaktowy, uprzejmy, życzliwy. Operował mnie 5 lipca w Ostrowiu Mazowieckim. Po operacji przepukliny kręgowej czuje się dobrze. Poleciłabym go znajomym, bo postawił mnie na nogi. Jestem mu za to wdzięczna. Wdzięczna pacjentka. ;)