lek. dent. Paweł Poniatowskilek. dent. Paweł Poniatowski - zdjęcie profilowe

lek. dent. Paweł Poniatowski

Ukończył Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w roku 2009. Odbywa specjalizację w trybie rezydenckim z Chirurgii Szczękowo - Twarzowej na oddziale w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym na ul. Borowskiej. W gabinetach stomatologicznych zajmuje się chirurgią stomatologiczną.
Miejsca i godziny przyjęć:
WellDent: wtorki od 16:00 - 20:00
Esti-Dent: środy oraz piątki od 16:00- 20:00
W gabinetach ESKULAP ( Jelenia Góra), LUX -DENT oraz DenalCity przyjmuje po wcześniejszym ustaleniu konkretnego dnia z gabinetem.

Wczoraj mialam usuwane 2 ósemki, panicznie sie bałam , teraz jestem bardzo szczęśliwa ze trafiłam na pana doktora, wszystko odbyło sie szybko sprawnie i bez bólu, kiedy zeszło znieczulenie nie potrzebowałam tabletki bo nic mi nie bylo a wieczorem juz zapomniałam ze mialam cos wyrywane 😉 z całym szacunkiem polecam pana doktora! Wie jak podejść do pacjenta. Pozdrawiam ! 😀

Bardzo dobry lekarz. Usunął mi trudną zatrzymaną ósemkę. Wcześniej poinformował mnie o możliwych powikłaniach. Wszystko poszło bez problemu. Polecam