lekarz Paweł Sarna

Neurolog

Ja postrzegam Pana doktora jako lekarza kompetentnego.Poważnie podchodzącego do problemów pacjenta.Poświęca wystarczającą ilość czasu na dokładne wytłumaczenie schorzenia.Gorąco polecam!!!

lekarz pozostawia pacjenta w gabinecie na około pół do godziny a w tym czasie zajmuje się prywatnymi sprawami.

lekarz pozostawia pacjenta w gabinecie na około pół do godziny
a w tym czasie zajmuje się prywatnymi sprawami.

trzepijajco,choć gorsza jest po stokroć stojąca za jego plecami jak pies jakaś pani grażyna?która uzurpuje sobie prawo do dawania porad pacjenton-to chore!!!!!

Niby ktoś polecał pana doktora, ale ja go odbieram jako nieco roztrzepanego. Niby Cię słucha, ale potrafi w tym samym czasie odbierać telefon, pisać dokumentację innego pacjenta zapewniając wzroskiem że słucha. Przeniosłam się do kogoś innego. Taki średni