lekarz Paweł Stala

Okulista, Okulista dziecięcy

bardzo miły, kompetentny, wzbudzający zaufanie lekarz

bardzo miły, kompetentny, wzbudzający zaufanie lekarz

Raz nieuprzejmy a nawet... chamski, przy następnej wizycie wesoły jak szczygiełek... Ale świetny specjalista, zna się na tym co robi!

Sądzę, że to dobry specjalista, ale nie mam porównania. Wiem jedno - wykonał mi kompleksowe badania, wytłumaczył jak poprosiłam. Mam nadzieję że zalecił dobre szkła, okaże się po kupnie. Acha, byłam dwa razy, za pierwszym, chyba nie miał humoru ;) burczał pod nosem :) wczoraj tryskał optymizmem. Generalnie fajny facet i dobry lekarz.

Jeden z najskuteczniejszych lekarzy u jakiego byłam. Jestem zachwycona podejściem, sposobem bycia, fachowością. Obsługa tego centrum rewelacyjna, bez czekania, panie przemiłe. Słowem- bardzo gorąco polecam.

Problem z oczami, który inni ciągnęli latami, doktor Stala rozwiązał w zasadzie w trakcie pierwszej wizyty. Specjalista wysokiej klasy. Wydaje się, że- jeśli chodzi o okulistykę- nic nie jest w stanie go zaskoczyć. Doskonale tłumaczy problem zdrowotny i sposób zażywania leków.

Doskonale tłumaczy problem zdrowotny i sposób zażywania leków.