lekarz Paweł Świć

Naprawdę polecam doktora każdej kobiecie. Myślałam że piecikowski jest jedynym ludzkim lekarzem ale z dr świciem miałam do czynienia w naprawdę ciężkiej sytuacji przez kilka dni w szpitalu i jestem pod wrażeniem kompetencji zaangażowania i przede wszystkim dokładnego tłumaczenia co jak z czym i dlaczego . Jeden z dwóch lekarzy gin. Któremu zaufalam i dziękuję za wspaniałą opiekę medyczną i wielkie wsparcie psychiczne. Dzięki takim ludziom jak dr świc i piecikowski wraca mi wiara w ludzi którym można powierzyć swój los. Napewno do niego wrócę i polecę komuś.

Super lekarz. Goraco polecam😊 czułam się dzięki niemu bezpiecznie i w dobrych rękach. Poświęcił swój czas i zwracał się uprzejmie i z uśmiechem.

Super lekarz zabawny i powoduje ze skrepowanie mija. Meega dobre podejscie do pacjentki. Dokladny i sympatyczny.