lekarz Paweł Świć

Polecam jak najbardziej tego lekarza.. pierwsza wizyta, mega stres, bo nigdy wcześniej nie byłam u ginekologa i od razu ciąża. Ale dzięki super podejściu do pacjenta stres minął. Lekarz bardzo miły, przyjemny, spokojny i dokładny. Wszystko tłumaczy i pokazuje bez problemu. Odpowiada na każde pytanie. Wszystkie wyniki przegląda i omawia. Nigdy nie miałam u tego lekarza kilkuminutowej wizyt. Wizyta zawsze długa, dokłada, a ja zadowolona i spokojna, ze z ciąża trafiłam w dobre ręce. Polecam z czystym sumieniem.

nie polecam, prowadzenie ciąży 3 wizyty prywatne łącznie w gabinecie spędzone może z 15 min. Lekarz, który pyta czy czytałam interpretacje wyników badań prenatalnych w internecie, bo jak tak to nie będzie nic tłumaczył. Zdjęcia z usg? Jedno zrobione w 6 tygodniu ciąży.... o zdjęciu dla siebie na pamiątkę nie wspomnę. Wstyd było iść do innego lekarza z taką historią przebiegu ciąży. A na pytanie czy może być obecny mąż przy usg usłyszałam odpowiedz, że i tak tu nic nie bezie widział. Za to na pierwszej wizycie w 6 tygodniu otrzymałam próbkę suplementów diety dla kobiet w ciąży, które to pan doktor poleca, szkoda że nie doczytał , że są one dedykowane dla kobiet w II trymestrze.
Zero kompetencji.
nie polecam zdecydowanie.

Naprawdę polecam doktora każdej kobiecie. Myślałam że piecikowski jest jedynym ludzkim lekarzem ale z dr świciem miałam do czynienia w naprawdę ciężkiej sytuacji przez kilka dni w szpitalu i jestem pod wrażeniem kompetencji zaangażowania i przede wszystkim dokładnego tłumaczenia co jak z czym i dlaczego . Jeden z dwóch lekarzy gin. Któremu zaufalam i dziękuję za wspaniałą opiekę medyczną i wielkie wsparcie psychiczne. Dzięki takim ludziom jak dr świc i piecikowski wraca mi wiara w ludzi którym można powierzyć swój los. Napewno do niego wrócę i polecę komuś.

Super lekarz. Goraco polecam😊 czułam się dzięki niemu bezpiecznie i w dobrych rękach. Poświęcił swój czas i zwracał się uprzejmie i z uśmiechem.

Super lekarz zabawny i powoduje ze skrepowanie mija. Meega dobre podejscie do pacjentki. Dokladny i sympatyczny.