lekarz Paweł Świć

Lekarz olewa pacjenta jest godzina 17:46 lekarza nie ma choć przyjmuje od 17. Ponoć dopiero wyjechał z Białegostoku i jeszcze conajmniej 1h czekania. Porażka cały ten lekarz i medicus grajewo nie polecam.

Świetny lekarz, cierpliwy, wszystko dobrze wytłumaczy. Widać, że to co robi to jego pasja. Polecam!

Dr Świć jest lekarzem z powołania. Uprzejmy z świetnym podejściem do pacjentek. Udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadawane pytania. Nie pozostawia pacjentki samej sobie. Pierwszy lekarz, który podczas wizyty zaproponował badanie piersi. Zdecydowanie polecam tego lekarza.

Nie polecam tego lekarza. Doktor na pewno bez powołania. Mam nadzieję że kiedyś nadejdzie czas że lakarze będą mieli szacunek do pacjenta i będą ponosić kary za swoje błędy

Wspaniały lekarz.Spokojny, odpowiadał cierpliwie na każde pytanie.Bardzo mu dziękuję za dokładność , szczerość .Oby więcej takich lekarzy.

Lekarz, którego bardzo polecam. Kompetentny, pomocny, kontaktowy. Nie pozostawia pacjentki samej sobie.

Polecam jak najbardziej tego lekarza.. pierwsza wizyta, mega stres, bo nigdy wcześniej nie byłam u ginekologa i od razu ciąża. Ale dzięki super podejściu do pacjenta stres minął. Lekarz bardzo miły, przyjemny, spokojny i dokładny. Wszystko tłumaczy i pokazuje bez problemu. Odpowiada na każde pytanie. Wszystkie wyniki przegląda i omawia. Nigdy nie miałam u tego lekarza kilkuminutowej wizyt. Wizyta zawsze długa, dokłada, a ja zadowolona i spokojna, ze z ciąża trafiłam w dobre ręce. Polecam z czystym sumieniem.

nie polecam, prowadzenie ciąży 3 wizyty prywatne łącznie w gabinecie spędzone może z 15 min. Lekarz, który pyta czy czytałam interpretacje wyników badań prenatalnych w internecie, bo jak tak to nie będzie nic tłumaczył. Zdjęcia z usg? Jedno zrobione w 6 tygodniu ciąży.... o zdjęciu dla siebie na pamiątkę nie wspomnę. Wstyd było iść do innego lekarza z taką historią przebiegu ciąży. A na pytanie czy może być obecny mąż przy usg usłyszałam odpowiedz, że i tak tu nic nie bezie widział. Za to na pierwszej wizycie w 6 tygodniu otrzymałam próbkę suplementów diety dla kobiet w ciąży, które to pan doktor poleca, szkoda że nie doczytał , że są one dedykowane dla kobiet w II trymestrze.
Zero kompetencji.
nie polecam zdecydowanie.