2 razy byłam operowana na halluxy, bardzo jestem zadowolona. Stopy jakie wyglądają. Bardzo dziękuję doktorowi i polecam

Pan doktor Szeliga to naprawdę dobry specjalista. Skuteczny i kompetentny chirurg. Uprzejmy, zorientowany na pacjenta. Miałam z tym lekarzem zabieg ortopedyczny w ramach NFZ, bez jakichkolwiek dodatkowych opłat i jestem w 100% zadowolona. Istnieją jeszcze kompetentni lekarze, którzy nie patrzą na pacjentów przez złotówki. Pan Szeliga jest jednym z nich. Jeśli ktoś jeszcze się zastanawia komu powierzyć swoją kończynę, niech jedzie do Rydygiera i najlepiej do tego Pana. Będzie dobrze:)Nie martwić się :)

Na prawdę dobrze pokierował leczeniem mojego urazu kolana - zarówno w kwestii diagnozy i zabiegu jak i wskazania najlepszej drogi dalszego leczenia i rehabilitacji. Miałem dużo szczęścia, że trafiłem na tego specjalistę.

Ocena mówi sama za siebie:) Bardzo dobry ortopeda, polecam :)))

Ocena mówi sama za siebie:)
Bardzo dobry ortopeda, polecam :)))

Bardzo miły lekarz - profesjonalne podejście do pacjenta. Sprawnie przeprowadzony zabieg w miłej atmosferze.

Życzliwy, świetny specjalista, w prosty sposób wyjaśnia o co chodzi, zainteresowany problemami pacjenta, mnie nigdy nie odmówił pomocy a pomógł mi bardzo dużo. Bardzo, bardzo, bardzo dziękuje. Magda

Super lekarz! Na prawdę kompetentny, zna się na rzeczy. Operował mnie 3 razy, więc wiem co pisze;) Nie poszłabym do innego lekarza!

Lekarz ten 12.12.2011 robił mi artroskopie kolana! a w przyszłym roku będzie przeprowadzał osteotomie.Jest bardzo miłym i konkretnym specjalistą , mającym bardzo dobre podejście do pacjenta. Takich lekarzy nam trzeba!!.Bardzo Serdecznie pozdrawiam dr.Szeligę.

Bardzo dobry Ortopeda-Specjalista od kolan:)) Profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Bezkonkurencyjnie budzi zaufanie. Stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy. Przy okazji POZDRAWIAM:))

Bardzo dobry Ortopeda-Specjalista od kolan:))
Profesjonalnie podchodzący do pacjenta.
Bezkonkurencyjnie budzi zaufanie.
Stawia trafne diagnozy i skutecznie leczy.
Przy okazji POZDRAWIAM:))

świetny specjalista (głównie kolana)! bardzo dobre podeście do pacjenta, konkretny, budzący zaufanie. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Chirurg urazowy Kraków"?

Gabinet konsultacyjny
Pijarska 2