Filtruj terminy

Chirurg Urazowy Kraków

gabinet Psychologiczny
kraków

2 razy byłam operowana na halluxy, bardzo jestem zadowolona. Stopy jakie wyglądają. Bardzo dziękuję doktorowi i polecam
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Mariusz Urban

Ortopeda, Lekarz sportowy

Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjne ARTROMED
ulica Reymonta 22

Zdecydowanie polecam. Swietnie podejscie do pacjenta! Wnikliwa analiza problemu. Wg mnie bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.

ulica Śląska 11/10

Profesor Golec wspanały człowiek otoczył moją siostrę niepełnosprwną z zespłem Dauna opiekę lekarką pomógł znieść trudne chwile w chorobie. Słowa uznania pełen ciepła,miłosci troski dla pacjentów.
Opinia dodana przez: SABINA

Gabinet konsultacyjny
Pijarska 2
Kraków

Tą drogą pragnę wyrazić wdzięczność dr Kasparkowi za dotychczasowe leczenie.
Ostatnio byłam na kontroli i wszystko jest ok. Oto moja historia. W wieku 23 lat w szpitalu w … (znany śląski ośrodek ortopedyczny) założono mi protezę biodra z powodu zmian zwyrodnieniowych – wcześniej chorowałam na wrodzone zwichnięcie. Przez okres 10lat jeździłam tam regularnie na kontrole, pracowałam, urodziłam dziecko. Niby wszystko było w porządku. Po tym okresie powoli zaczęły narastać dolegliwości ...

Wojciech Szwarczyk

Ortopeda, Chirurg urazowy

Kraków

Byłam u lekarza wiele lat temu, specjalista jakich mało, rzeczowo i co najważniejsze w końcu trafnie. Pytanie takie czy pan doktor może gdzieś przyjmuje prywatnie???

dr Marian Chrobot

Ortopeda, Chirurg urazowy

Kraków

Ja mam wszczepione dwie endoprotezy, jedną robiłam na Modrzewiowej, drugą za pół roku w prywatnej klinice KołoStrzelnicy. Obie endoprotezy wszczepiał dr Marian Chrobot. Jestem bardzo zadowolona, to jest naprawdę wspaniały fachowiec. Zna się na tym co robi. Zaznaczam, ze przed operacjami już nie chodziłam, teraz biegam i nic nie boli. Dziękuję doktorze. Jesteś wspaniały!!!
Opinia dodana przez: Barbara

os. Urocze 2

Bardzo dobry lekarz, szybkie i sprawne załatwienie formalności, właściwa ocena choroby i dobór leków. Byłam wcześniej u dwóch innych lekarzy, którzy nie bardzo wiedzieli jak mnie leczyć i przepisywali leki nie dające żadnej poprawy. Ten lekarz niemal od razu postawił diagnozę, bo prześwietlenia miały być tylko potwierdzeniem. Wszystkim polecam.
Opinia dodana przez: Anna

Chirurdzy urazowi w Krakowie