prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnickiprof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki jest wybitnym specjalistą w zakresie onkologi i chirurgii onkologicznej. Od wielu lat związany ...

Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki jest wybitnym specjalistą w zakresie onkologi i chirurgii onkologicznej. Od wielu lat związany jest z krakowskim Centrum Onkologii im. M. Curie – Skłodowskiej.

Czynny udział w wielu sympozjach, liczne badania naukowe, publikacje polskie i zagraniczne świadczą o wielkim zaangażowaniu Profesora Skotnickiego. Profesor Skotnicki specjalizuje się w chorobach piersi i dlatego też prowadzi wiele szkoleń z zakresu profilaktyki, diagnostyki i samego leczenia onkologicznego. Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki nie tylko opiekuje się pacjentami z nowotworem, ale również trafnie diagnozuje i kieruje na odpowiednie leczenie.

Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, Polskiego Towarzystwa Onkologicznego oraz European Society for Therapeutic Radiology and Oncology.

W Centrum Der-Med Prof. dr hab. n. med. Piotr Skotnicki prowadzi poradnie onkologiczną oraz przeprowadza wiele zabiegów z zakresu chirurgii ogólnej, estetycznej oraz onkologicznej w znieczuleniu miejscowym.

Wiecej na: https://krakow.dermed.pl/pl/treatments-categories/chirurgia-onkologiczna/

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat