lekarz Paweł Szwarocki

Ok może i lekarz młody, może i niedoświadczony, ale przynajmniej nie przesiąknięty byciem bucem. Jestem osobą młodą ale w swoim życiu przerobiłam już wiele lekarzy, każdy wolał mnie leczyć prywatnie bo liczy się hajs, a nie dobro pacjenta. Jak dobrze pamiętam przyrzeczenie lekarskie mówi, że należy pomagać pacjentom bez względu na rasę, religię, sytuacje materialną itp.itd, o czym wiele lekarzy zapomina. Pan doktor mimo, że zakończył współpracę z jedną z przychodni, w której mnie leczył, zaprosił mnie na zupełnie darmową kontrolę w szpitalu w którym pracuje, bo chciał po prosu wiedzieć co się dalej dzieje przypadkiem którym się zajmował. Tak ma luźny styl bycia jak na lekarza, ale tu chodzi jak zajmuje się pacjentem a nie sobą. Oby więcej takich ludzi. A doświadczenie i tak przyjdzie z czasem :)

Ta negatywna opinia to chyba po złości! Porządny człowiek. Dobry fachowiec. Miałam z doktorem styczność kilka razy. Zawsze postawił dobrą diagnozę i leczenie pomagało. Raz byłam świadkiem jak ratował czyjeś życie. Mimo młodego wieku widać było, że wie co robi i zachowuje zimną krew. Co do stylu bycia to dyskusyjnie. Mi osobiście się podoba. Jest wyluzowany i to dość mocno. Przystojny facet. Jak najbardziej polecam.

Jak najbardziej polecam Pana Doktora. Dokładnie tłumaczy chorobę i jej przebieg, a także jak o siebie zadbać już po niej. Nie przepisuje góry niepotrzebnych specyfików. Ma czas dla pacjenta, cierpliwie odpowiada na zadawane pytania. Leczenie odniosło dobry skutek i to jest najważniejsze.

Lekarz jak najbardziej rzetelny i godny polecenia. Postawiona diagnoza sprawdziła się i sposób leczenia dał skuteczny efekt.

mlody i niedoswiadczony.Miejmy nadzieje, ze wraz z praktyka sie wyrobi.Na dzien dzisiejszy niestety zdecydowanie niepolecam