lekarz Paweł Włudzik

Po dzisiejszej wizycie na Nocnej Opiece zalecil mi od razu EKG, wielki szacunek za szybka reakcje. Dziekuje za przepisane leki mam nadzieje ze zadzialaja. Lekarz godny polecenia, uprzejmy, nie lekcewazy pacjenta, dziala natychmiastowo. Ratowac zycie ludzkie na co dzien to wielka odwaga i bohaterski czyn. Oby wiecej takich lekarzy jak Pan Doktor z odpowiednim podejsciem do chorego cierpiacego pacjenta.

Doktor Wludzik usuwal mi tluszczaka na plecach o średnicy 10 cm. Fachowiec pomimo młodego wieku. Mily i rzeczowy Polecam gorąco.