lekarz Paweł Wójtowiec

Polecam- kultura osobista, prawidłowa diagnoza, odpowiedno dobrane leki i co najważniejsze ,o czym większość lekarzy nie pamięta-empatia. Poświęca pacjentowi czas, a nie 10 minut "w pośpiechu". Z całego serca polecam.

Polecam serdecznie!! Jedyny lekarz, który postawił w moim przypadku właściwą diagnozę.Tylko dzięki doktorowi mogłam zacząć natychmiast leczenie i na nowo cieszyć się zdrowiem. Doktor jest rzeczowy i kompetentny. Cierpliwie słucha pacjenta, wyjaśnia wszystko. To jest dla mnie rzadkością, bo zanim trafiłam na tego lekarza byłam u wielu specjalistów i nie spotkałam się z takim zrozumieniem.

Biopsja tarczycy wykonana przez Pana doktora okazała się praktycznie bezbolesna, mimo strachu z jakim się na nią wybierałam! Doktor przeprowadził ją bardzo sprawnie. Po zabiegu uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania dotyczące stanu zdrowia.Jestem wdzięczna!

Moja opinia o lekarzu jest negatywna , ponieważ lekarz nie potrafi utrzymać tajemnicy lekarskiej o zdrowiu pacjenta , jeżeli obca osoba zapyta o nie swój stan zdrowia , lekarz udziela informacji . nie jestem zadowolona z uprzejmości lekarza ani tłumaczeń ponieważ lekarz mówi nie zrozumiale językiem fachowym bez żadnego wytłumaczenia pacjentówi na czym polgają dane choroby. odradzam leczenia się u tego lekarza , również nie dostałam konkretnej diagnozy swojego stanu zdrowia. jednym słowem ten lekarz to jedno wielkie nieporozumienie.

Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo wysoka kultura osobista. Ponadto ogromna wiedza i precyzja. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba.. Serdecznie dziękuję za opiekę!!

Lekarz miły,ale moim zdaniem niekompetentny.Trafiłam do niego w bardzo zły stanie a lekarz nie próbował znaleźć przyczyny tylko przepisał Tramal!mąż zawiózł mnie do innego szpitala gdzie od razu zostałam przyjęta. Na Koszarowej zostałam przebadana bardzo dokładnie,znaleźli przyczynę moich dolegliwości i dzięki temu żyję.Lekarze nie mogli się nadziwić dlaczego poprzedni lekarz nie zrobił podstawowych badań.Gdyby nie upór mojego męża to spotkanie z tym lekarzem mogło się dla mnie skończyć tragicznie.Być może tylko mój przypadek był taki pechowy, ale lekarz mimo wszystko powinien się bardziej przyłożyć do swojej pracy bo od tego zależy kogoś życie.