Najlepszy fizjoterapeuta na jakiego trafiłam. W końcu po długim czasie zażywania lekarstw przeciwbólowych i niekończących się wizyt u lekarzy problem z kręgosłupem został rozwiązany. Efekty pojawiły się już po pierwszej wizycie. Bardzo się cieszę,że trafiłam na tak kompetentną osobę.

Mój syn ma przepukline bardzo wyraźną. Ten człowiek rozpoznał to zanim zrobiliśmy jakiekolwiek badania, które zresztą sam nam załatwił, wprowadzając już wcześniej odpowiedni leczenie i zabiegi przez co mój syn być może uniknie operacji. Doskonały fachowiec i troszczy się o pacjenta. Polecam

Rewelacyjny efekt już po pierwszej wizycie.Gorąco polecam wszystkim, którym nie pomogli lekarze.Poza tym sposób odnoszenia się do pacjenta i skuteczność działania rewelacyjna.

Specjalista godny polecenia. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i sumiennie. Po 2 zabiegach dolegliwości minęły, podczas gdy inni lekarze wmawiali mi różne choroby! Pełen profesjonalizm a oprócz tego bardzo miły i kompetentny człowiek :) Gorąco polecam.

Byłaby 6, ale nie ma. Świetny specjalista, wszystko dokladnie tlumaczy pacjentowi, a ponadto jest bardzo skuteczny.

Po trzech zabiegach terapi manualnej (z super rezultatem) - jestem pełna szacunku do wiedzy, podejścia do pacjenta i uprzejmości pana Pawła. Polecam - to naprawde dobry adres:)

Jestem po wizycie i naprawdę polecam pana Pawła :) Bardzo miły i widać, że zna się na tym co robi :) Naprawdę polecam!

zdecydowanie rewelacyjny fachowiec i cudotwórca :) ulga praktycznie natychmiastowa polecam w 100%, bardzo miły i uprzejmy

Polecam wszystkim którzy maja problemy z kregosłupem!!! Kompetentny, miły, uważny, tłumaczy każdą wykonywana czynność. Jestem po pierwszej wizycie i już czuję poprawę. na wizyte do Tarnowa pojechałam z Krakowa... "opłacało sie":) Ania

Jego metody są bardzo skuteczne, wzbudza bardzo duże zaufanie, jest kompetentny, miły i wszystko robi bez pośpiechu. Paulina

Paulina