Filtruj terminy

Marzena Urbaniak

Wizyty Domowe
Gdańsk, Sopot, Gdynia, Pruszcz Gdański oraz okolice
None

Bardzo kompetentna i bardzo miła osoba - ale przede wszystkim świetny pomysł na domową pomoc pielęgniarską z której skorzystała moja mama - polecam !!

Sylwia Stępkowska-Budzisz

Pielęgniarka

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Niewiarygodne że tyle fachowej wiedzy może mieć jedna osoba :) nie ma tematu na który ta Pani nie zna odpowiedzi a przy tym ten uroczy takt i szacunek do człowieka .

Beata Jakimów

4WSKzP

Wrocław

witam serdecznie, bardzo dziekuję Pani Beatce za okazaną i fachową pomoc w leczeniu moich owrzodzeń,dzisiaj już się ładnie goją moje rany ale dla mnie to była bardzo trudna sprawa,Ból nie przespane noce, nie moc w chodzeniu poprostu tragedia,Dzieki Pani Beatce i magicznym plastrom o ladnej nazwie,,TUL,, dzisiaj \juz moge sie cieszyc ze jest dzuzo lepiej niż było.Pani Beatko bardzo dziękuję pozdrawiam
Opinia dodana przez: księżniczka

mgr Anna Garucka

Szpital Wojewódzki
Poniatowskiego
Siedlce

Miła i kompetentna przełożona, ciepła i wyrozumiała osoba, z każdym problemem można pójść do Pani Dyrektor i zawsze stara się pomóc
Opinia dodana przez: kasia

Edyta Lentowicz

Dział Pomocy Doraźnej
Grunwaldzka 9
42-700 Lubliniec

Sympatyczna, rzeczowa z dobrym podejściem do chorego.

Lidia Kuc

Dział Pomocy Doraźnej
Grunwaldzka 9
42-700 Lubliniec

Bardzo lubiałam tą pielęgniarkę, ma doświadczenie w tym co robi i ma dobre podejście do pacjentów.
Opinia dodana przez: jaaa92

mgr Anna Zdanowska

Anna Zdanowska Indywidualna Praktyka Pielęgniarska
Św. Wincentego 114/106

Polecam tę Pielęgniarkę osobom, które mają awersję do igły, wenflonu i zastrzyków. Ja już się nie boję. Osoba bardzo kompetentna, uprzejma i wciąż uśmiechnięta. Profesjonalizm w każdym calu.

Teresa Lempert

72-600 Świnoujście

Na poczatku nie bylam przekonana do domowych uslug pielegniarskich. Lecz po wizycie pani Teresy, zmienilam zdanie. Super podejscie do dzieci, ktore Ja z miejsca polubily. Dzieciom postawione zostaly banki, a pani Teresa bardzo sprytnie je rosmieszala, aby sie nie baly. Zadowoleni byli wszyscy.

Bozena Kajper

Niepubliczny Z-d Opieki Zdrowotnej
J.III Sobieskiego 14
Żagań

miałam okazję wiele razy sie z tą panią widzieć i uważam ze nie tylko jest dobrą pielęgniarką ale również wartościową i uczciwą kobietą..