Piotr Barnaś

Neurochirurg

Bardzo dobry lekarz, pomocny kieruje na badania, szczegółowo tłumaczy chorobę, niezwykle uprzejmy, polecam

Wspaniały Człowiek i doskonały neurochirurg. Dwa razy mnie operował i za każdym razem odzyskałam zdrowie i sprawność. Bardzo miły i konsekwentny. Zawsze dokładnie tłumaczy przed operacją co będzie robił i czego się można po zabiegu spodziewać. Wszystkim polecam tego lekarza, ale wiem, że ciężko się do Niego dostać...

Lekarz godny polecenia, uprzejmy, oddany swojej pracy...Jest lekarzem z powołania. Fachowo podchodzi do pacjenta. Dziękujemy.

Przez nieznajomośc w owym czasie nazwiska Pana nie uwzględnilem w moich podziękowaniach zamieszczonych tuż po pamiętnym dniu , kiedy to Panowie przywracali ze znakomitym skutkiem żonę do świata żywych . Zespół pod nie wiem czyim kierownictwem złozony z dr.dr Ltwory,Czternastka i Pana ichyba kogoś jeszcze - dokonał cudu. Nie da sie tego inaczej wyrazić. Dziękuję najpiekniej jak potrafię ,choć żadne podziękowania nie mogą być adekwatne dla "Państwa" dokonań . Dziekuję jeszce raz serdecznie

lekarz o wielkim sercu,bezinteresowny,bardzo dobry,byłem przez niego operowany,za co mu wielki dzięki

Fantastyczny lekarz o złotych dłoniach. Praktycznie to jemu i świetnie przeprowadzonej przez niego operacji zawdzięczam, że wciąż mam mamę.

wspaniały,miły,uczynny i bardzo kulturalny spokojny człowiek.Bardzo dobry fachowiec

jak w allegro "nie polecam" uprzejmość zdecydowanie na tak ,ale zalecenia zdecydowanie na nie - rozsądnie było zasięgnąć opinii innego specjalisty

Człowiek kompetentny, wzbudzający zaufanie i działający bardzo optymistycznie na chorego.