lek. dent. Piotr Czarnek

Najlepszy lekarz jakiego znam. Pelen profesjonalizm, lekarz bardzo uprzejmy. Kazda wizyta na wysokim poziomie. Polecam!!

Pan doktor to prawdziwy profesjonalista i ma pełne podejście do rzeczy! WIdać, że zna si na tym, co robi! Osobiście , razem z mężem i dziećmi chodzę do niego od bardzo wielu lat, jeszcze jak przyjmował na Siemaszki. Pan doktor nigdy nie przyjmował na smoleńsk, więc osoba wypowiadająca się pode mną nie wie o kim w ogóle pisze! Po prostu pomówienia. Pan doktor wyrwał mojej 20sto letniej córce ósemke i zrobił to wyjątkowo delikatnie, a mój mąż miał niezwykle trudny zabieg, którego nikt nie chciał sie podjąć, Panu doktorowi się ...

Pan doktor wyrwał mojej 20sto letniej córce ósemke i zrobił to wyjątkowo delikatnie, a mój mąż miał niezwykle trudny zabieg, którego nikt nie chciał sie podjąć, Panu doktorowi się udało! Dziękujemy i polecamy!

Niestety NIE polecam tego stomatologa. Doktor wykonał zabieg leczenia kanałowego, gdy wróciłam do gabinetu z ciągle bolacym zębem dowiedziałam się że mam niski próg tolerancji na ból i kazał czekać, czekałam a efektem tego jest obecnie zapalenie sięgające kości a ząb nadaje się do wyrwania.

Absolutnie najlepszy stomatolog u ktorego bylam. Chodze do niego od lat. Przesympatyczny czlowiek, kompetentny, wizyty u niego sa calkowicie bezstresowe, traktuje pacjenta z ogromna zyczliwoscia i powaznie podchodzi do pracy. Nigdy nie zmienie pana Piotra na innego dentyste. Polecam calym sercem zwlaszcza ludziom u ktorych wizyta u dentysty zawsze powoduje stres, strach i nerwy.

Jeśli ktoś szuka dobrego chirurga do usuwania ósemek to tylko ten lekarz!!! Bardzo polecam! Lekarz bardzo doświadczony, prawdziwy fachowiec, ma kilkudziesięcioletnie doświadczenie w chirurgii , stąd tylko do niego chodzę i szczerze polecam!

Świetny fachowiec, sympatyczny człowiek. Wiele razy ratował z opresji. Zawsze niezwykle skutecznie, całkowicie bezbolesnie.

leczyłem się u Pana Piotra kilkanaście lat temu (16 ? ) .Było miło i profesjonalnie ,a trwałość wykonanych mostów przekroczyła zarówno moje jak i Jego oczekiwanie Roman

Roman

Zdecydowanie najlepszy! Pełen profesjonalizm!

Zdecydowanie najlepszy! Pełen profesjonalizm!

Zgadzam się z przedmówcą który mówi że lekarz najlepsze czasy ma za sobą. Ide do niego 2 razy z tym samym zębem, wypadają plomby przez niego robione po niedługim czasie. Do tego NIE UŻYWA RĘKAWICZEK ( nie wiem czy tylko w stosunku do mnie, ale nie używa)

Zdecydowanie NIE polecam. Byłem pacjentem od ponad 15 lat gdy przyjmował jeszcze na ul. Smoleńsk.Kiedyś potrafił leczyć i to bardzo dobrze zrobione wtedy zęby trzymają się do tej pory.Dobry okres ma już za sobą. Dziś dzięki dr Czarnkowi tracę dwa zęby które były poprawiane po trzy razy na reklamacji i borykam się z ropą w dziąśle. Polecam zmianę na lepszego(i tańszego) specjalistę.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024