lekarz Piotr Dębicki

Reumatolog

Bardzo dobry lekarz. Poświęcił czas dla mojego 97-letniego dziadka i okazał szacunek do osoby starszej. Polecam

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Od jakiegoś czasu nie przyjmuje jednak w moim mieście i nie wiem jak się do niego dostać. Jeśli ma ktoś nr telefonu do dr-a Dębickiego lub wie czy i gdzie przyjmuje prywatnie - bardzo proszę o kontakt.

Dobry lekarz sympatyczny gość chyba lubi swoich pacjentów i w ogóle ludzi. Mogę polecić moją stopą zajął się profesjonalnie.

Doktor jest moim lekarzem rodzinnym przy młynie. Nie żałuje badań, poświęca dużo czasu i tłumaczy cierpliwie. To był dobry wybór, gdy przeniosłem się do niego

jestem zadowolona, o doktorze dowiedzialam sie od kolezanki ze strzelec. w poczekalni sporo ludzi, bardzo sobie chwala. doktor byl zainteresowany wszystkim co do mojego zdrowia nie tylko stawami i poradzil mi, co mam dalej robic, do jakich specjalistow i gdzie pojsc. na szczescie stawowo wymagalam tylko rehabilitacji

Pan Doktor jest otwarty, nie żałuje badań nawet drogich. Zna się na swojej robocie. Postawił mi rozpoznanie, które potem potwierdziło się w klinice w Poznaniu. Wcześniej inni lekarze mówili mi, że to starość się zaczyna.

w poczekalni ludzie bardzo zadowoleni ze skuteczności leczenia mi też pomógł

w poczekalni ludzie bardzo zadowoleni ze skuteczności leczenia
mi też pomógł

Bardzo ciepły, zaprasza pacjentów do gabinetu i odprowadza do drzwi. Nie spieszy się. Stara sie wyjść naprzeciw potrzebom i dostosować się. Przyjmuje lepiej niż wielu w gabinetach prywatnych.