lekarz Piotr Drozdowski

Medycyna estetyczna

Bardzo sympatyczny i uśmiechnięty lekarz .Wrażliwy w stosunku do pacjenta ( dzwonił do mnie z sali operacyjnej z informacją o stanie zdrowia córki Anny).Cierpliwy, umiejętnie słucha ,rzeczowo udziela porad .Po wypisaniu z szpitala ,jechałyśmy do domu Pan Doktor dzwonił jeszcze z dodatkowymi inforamacjami i koleżanka ,która woziła mnie do mnie do córki do Polanicy Zdrój : stwierdziła , że jak jeszcze raz zadzwoni to jesteśmy w "Leśnej górze"( zadzwonił ).Mama Ani.

u Pana Piotra moja mama robiła botox (prezent na tegoroczny dzień Matki) to co mogę powiedzieć to na dzien dobry współczułam mu jak diabli, bo mam nie przekonana do zabiegu wzięła go w ogień pytań i wątpliwości. Pan Piotr cierpliwie na wszystko odpowiadał, tłumaczył jak będzie wyglądał cały zabieg - a wyszedł jeszcze lepiej :) mama wciąż się śmieje z tamtej konsultacji, a Pana doktora wspomina z uśmiechem na twarzy :)

Pan doktor robił mi botox - przyznam, ze na początku miałam spore wahania jak się później okazało niepotrzebnie - wszystko przebiegło bez najmniejszych komplikacji - szczerze polecam :)

Witam, u dr byłam na zabiegu Vaser-liposukcji.Dr wykazał się dużym profesjonalizmem i całkowicie zyskał moje zaufania. Jestem już miesiąc po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam go innym pacjentką,które jeszcze się wahają nad tego typu zabiegiem.

Jestem już miesiąc po zabiegu i jestem bardzo zadowolona z efektu.
Polecam go innym pacjentką,które jeszcze się wahają nad tego typu zabiegiem.

Szerze polecam - profesjonalista z dobrym podejściem do pacjenta, a przy tym cierpliwy -> mieszanka unikatowa.

bardzo polecam pana doktora - jestem bardzo zadowolona z ust, które mi zrobił - efekt zaskoczył nawet mnie samą - nie wspominając już o moim mężu smile polecam!

doktor operowl mnie kilka lat temu w szpitalu ,jestem bardzo zadowolona ,dziekuje.

Wciąż poszukujesz "Medycyna estetyczna Polanica-Zdrój"?

Mateusz Zachara

ESTETIQUE - Medycyna Estetyczna i Stomatologia