lekarz Piotr Frolik

Urolog

Od razu rozładowane napięcie, trochę się obawiałem tej wizyty, ale niepotrzebnie, miła atmosfera, gorąco polecam;))

Porażka,myślałem ,że ten Pan potrafi leczyć a tu wielkie nic . I to jest lekarz ? Zmieniłem lekarza i znowu czuje się dobrze Po pierwszej wizycie trafił w diagnozę

Świetny fachowiec. Zadał kilka prostych pytań i już po kilku minutach wyczuł problem, postawił diagnozę i dowiedziałem się ci mi dolega. Wszystko wytłumaczył i opisał ze zrozumieniem. Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Wcześniej byłem u urologa w poradni gdzie nic się nie dowiedziałem.

Chyba Pan Doktorze komuś podpadł-cała seria negatywnych opinii. Obserwowałam je z pewnym zdziwieniem jako wieloletnia pacjetnka.Jednak w ostaniej zauważyłam pewną nieścisłość i mam wątpliwości do jej rzetelności.Nidy wizyta u tego lekarza nie kosztowała 120 zł!Jeśli leczył się Pan od roku to nie mógł płacić więcej niż 100 zł.Dopiero od jesieni ub.roku koszt tylko 1 wizyty w Oświęcimu to 130 zł.Mi Pan Dr.Frolik usunął mi kamień z nerki metodą PCNL,mimo że inni urolodzy nie chcieli się tego podjąć i proponowali tylko zabieg klasyczny.Nie wiem czy lekarze wchodzą na takie strony,jeśli tak to po raz kolejny dziękuję.

Osoba całkowicie niekompetentna. Leczy po omacku nie zlecając podstawowych badań . Leczył przez rok czasu na zapalenie pęcherza po roku zorientował się że może to chora prostata. Niestety było już za późno na leczenie. Moim i nie tylko jak się okazuje moim zdaniem nie lekarz a konował.Nastawiony tylko na wyciągniecie od pacjenta maksymalnie dużo pieniędzy . Szczerze nie polecam pana lekarza. Lekarza nie doktora bo na doktora trzeba się wykształcić a tego temu panu brakuje.

Znam Pana dr. od kiku lat, ale jakież było moje zdziwienie kiedy zaszła konieczność skorzystania z fachowej porady. Nie poznaje tego lekarza. Jest nieuprzejmy, arogancki, kpi sobie z opini lekarza rodzinnego jak również z opisów badań USG wydanych przez lekarzy radiologów. Rozmawia chaotycznie, w pośpiechu. Ostatnio często korzystam z prywatnych porad, ale z czym takim to się jeszcze nie spotkałam. Nie wiem za co dałam sto złotych. Nie polecam.

Wielkie rozczarowanie. Pośpiech, brak zaangażowania,mętne tłumaczenie.

Wielkie rozczarowanie. Pośpiech, brak zaangażowania,mętne tłumaczenie.

To jeden z najbardziej kompetentnych i sympatycznych lekarzy których poznałem.Polecam go wszystkim moim znajomym, którzy maja problemy urologiczne.

Jestem mocno rozczarowana postawą lekarza!

Jestem mocno rozczarowana postawą lekarza!

Kapitalny specjalista nie ma co się dziwić w końcu ze Suchej Beskidzkiej ;)

Kapitalny specjalista nie ma co się dziwić w końcu ze Suchej Beskidzkiej ;)