Nie polecam tego "fachowca" , z dermatologia nie ma nic wspólnego. Spóźnił się pół godziny, wizyta trwała 2 sekundy, na oko stwierdzał jaka to może być choroba, byleby jak najszybciej pozbyć się petenta z gabinetu, nie można zadać mu żadnego pytania ponieważ od razu jest zirytowany, i opryskliwy podejście do pacjenta ma lekceważące. Jeżeli taki fachowiec ma brać pieniądze i niby leczyć, to powinien moim zdaniem jak najszybciej zmienić zawód

Dr Glanowski bezbłędnie rozpoznał schorzenie z którym do niego przyszłam. Wdrożona terapia okazała się bardzo skuteczna. Od początku wizyty wiedziałam, że jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam tego specjalistę!

Nie polecam tego "fachowca" , z dermatologia nie ma nic wspólnego. Może tylko potrafi botoks wstrzykiwac i powiększać różne rzeczy. Pojechaliśmy do niego prywatnie, skasował dobre pieniądze. Wizyta trwała 5 min, na oko stwierdził że to swiezb, doskonale wiem że ta choroba jest bardzo zakaźna a u nas nikt w domu nie ma podobnej dolegliwości, mało tego śpi razem z bratem a bratu nic nie dolega. Na pytanie czy zrobimy jakieś badania odpowiedział że nie, i że nie ma żadnej innej koncepcji, informowałem go ze syn jest alergikiem, a on na oko stwierdził że to nie jest alergiczne. Wykupiliśmy masc za 80 zł zrobiliśmy tak jak kazał, i niestety doktor się pomylił. Zapytałem go co mamy robić jak nie przejdzie to skierował nas do innego doktora w Krakowie. Nie mam pojęcia za co ten pan bierze pieniądze, z całego serca nie polecam tego pseudolekarza.

Oj bardzo długo będę pamiętać tego lekarza i polecać go innym. Najlepszy dermatolog w Nowym Sączu na jakiego trafiłam.

Świetny lekarz. Chodziłam już do kilku dermatologów ale tylko dr Glanowski okazał się skuteczny. Polecam!

Dla dodatkowych informacji dr Glanowski przyjmuje też w Nowym Sączu, ul. Węgierska 188 (przychodnia CenterMed). Jestem jego pacjentką już jakiś czas i muszę stwierdzić, że to cudotwórca! Wyleczył moją twarz, teraz tylko chodzę co jakiś czas na zabiegi kriochirurgi dermatologicznej na węgierską. Polecam!