Piotr Jędrzejewski

Masażysta

3,9

Skuteczny!... Mega CZŁOWIEK ! Zawsze pomocny i wie co robi!.... Nie raz postawił mnie na nogi, nigdy nie zostawia pacjenta , tylko stara mu sie pomóc.. Jestem wdzięczna , że poznałam tego pana... !!!!

Super Fachowiec zawsze skuteczny i profesjonalny a to najważniejsze, sympatyczny i miły.Godny polecenia

Super fachowiec!polecam z całego serca.Pan Piotr pomógł mi bo miałam problem z prawą ręką-cierpniecie, mrowienie. Po nastawieniu kręgosłupa i po kilkukrotnych masażach karku nie mam żadnych dolegliwości.Beata

Trudno to krotko streścić ale P.Piotr zalicza sie malego grona wyjatkowych ludzi i specjalistow. Empatia, zrozumienie i kompleksowosc zajecia sie problemem zasluguje na najwieksze slowa uznania!! Dziekujemy pisze w liczbie mnogiej bo Pan nam pomaga wszystkim w rodzinie!

Pierwszorzędny specjalista, bardzo pomaga mi i mojej rodzinie. Nawet w sobotę jak była potrzeba, to przyjął i co najważniejsze pomógł. Polecam!!!

Nie polecam.to szarlatan.człowiek przychodzi i prosi o masaż a on na siłe zamiast masażu ustawia kręgi nie manąc żadnego zdjęcia do wglądu.Jest to bardzo ryzykowne dzialanie.za 4 minuty pracy skasowal 100zł.a ja 2 tyg.nie mogłam ruszyć głową tak mi kręgi pogruchotał.krótkie spotkanie z panem Piotrem moze się skonczyc na wózku.Jak wogole mozna ustawiac kręgi bez zdjęcia i ze zdecydowanym sprzeciwem pacjęta.Nie polecam.

odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku , zna się na tym co robi w stu procentach polecam !!!!!!

Rewelacja ,zawsze pomoże ,doradzi,przyjedzie w razie potrzeby.Świetny fachowiec, leczę się od lat uniknęłam operacji i zjedzenia wielu niepotrzebnych tabletek przeciwbólowych.Gorąco polecam wizytę.

Fantastyczny jaki fachowiec-odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!!! Od lat jestem jego pacjentką, uratował mnie przed kolejną operacją!!!

Najlepszy, do innego nigdy nie zawitam! Polecam w 100 procentach! Efekty są od razu po ustawieniu, nie zawiedziecie się!