lekarz Piotr Kasztelowicz

2,9
2,7

Kompetentny, zaangażowany i profesjonalny lekarz. Polecam go z czystym sumieniem. Lekarz z powołania , który jest w stanie zrobić dużo dla swoich pacjentów .

Właśnie jestem po wizycie u tego Pana bo doktorem nazwać go nie można jeszcze nie spotkałam się z tak nieprofesjonalnym podejściem do pacjenta lekarz nie dał mi nawet dojść do słowa. Radzę omijać go szerokim łukiem

Nie spotkałam się jeszcze z tak nieuprzejmy lekarzem. Miałam okazje korzystać z porad i za każdym razem przebieg był taki sam. Nie pozwolono mi dojść do słowa, zdanie przerywano mi po zaledwie 3 słowach. Im bardziej próbowałam wytłumaczyć jaki jest powód mojej wizyty tym głośniej lekarz krzyczał w moim kierunku. Na pewno nie skorzystam już z porad tego lekarza.

Niestety podejście lekarza do danego pacjenta jest negatywne. Przyszedłem na umówioną godzinę z wynikiem rezonansu magnetycznego, oraz z bólem gardła. Po czym lekarz nie chciał mnie zbadać , ponieważ stwierdził że mogę być zarażony COViD. Tydzień wcześniej dzwoniłem na teleporadę po czym Pani doktor stwierdziła, że to może być angina lub jakieś zapalenie. Zapisano antybiotyk i kazano pojawić się na kontrolę kilka dni później. Po czym lekarz Pan Piotr Kastelowicz stwierdził ,że nie powinnem pojawić się w gabinecie. Dostałem test na COVID zrobiłem go rano i dostałem odpowiedź, że jest negatywny. Panie doktorze niestety nie tędy droga Pan powinien być od tego żeby pacjenta wysłuchać i mu pomóc a nie robić pod górkę. Niestety wszystkie moje plany musiałem przełożyć i odbyć 24 godziną kwarantanne. Niestety Pan doktor nie potrafił mi pomóc i będę musiał się umówić na wizytę do innego lekarza który wysłucha i zrozumie mój problem.

Lekarz furiat, który wydziera się na pacjenta, podważa kompetencje innych lekarzy. Najchętniej odesłałby pacjenta z kwitkiem.

Lekarza godny polecania, dba o pacjenta, potrafi wysłuchać i rzeczowo wytłumaczyć co dolega i jakie leczenie zastosuje. Bardzo kompetentny i miły lekarz. Polecam!!

Pan doktor Piotr Kasztelowicz to niesłychanie "ludzki" lekarz . Cechuje Go kompleksowe spojrzenie na pacjenta , wiedza , staranność i przede wszystkim..brak rutyny i ogromna pracowitość. Polecam!

Pan doktor Piotr Kasztelowicz to niesłychanie "ludzki" lekarz .
Polecam!