lekarz Piotr Kierzkowski

Neurolog

pan doktor od lat prowadzi mamę [choroba parkinsona] z ogromną cierpliwością i życzliwością wysłucha i wytłumaczy w prosty i zrozumiały dla pacjenta sposób wszystkie, nawet najmniejsze dolegliwości związane z chorobą,jest też dobrym psychologiem .Mama po każdej wizycie podchodzi do swojej choroby z małym dystansem co u osoby starszej,z coraz bardziej posuwającą się się chorobą jest dużym sukcesem,dawki leków pan doktor dobrał idealnie .Chce powiedzieć że wizyty są w gabinecie prywatnym.A tak od siebie pan doktor w prywatnym gabinecie i ten na kasę chorych [kiedyś przyjmował] to ten sam pełen życzliwości,dbający o pacjenta lekarz. Polecam

Zero czasu , kompetencji , zamiast pomagać czeka na wynagrodzenie. Nie polecam

Zero czasu , kompetencji , zamiast pomagać czeka na wynagrodzenie. Nie polecam

bardzo dobry lekarz ,wjątkowa fachowość,kultura osobista.diagnoza szybka leczenie skuteczne.

mily i sympatyczny lekarz wszystko po wizycie mialam precyzyjnie wytlumaczone uwazam ze jest ok

mily i sympatyczny lekarz wszystko po wizycie mialam precyzyjnie
wytlumaczone uwazam ze jest ok

dla mnie jest najlepszym lekarzem to on wykrył u mnie chorobe epilepsji a inni lekarze wysyłali mnie do psychiatry aon dał mi odpowiednie leki i ataków jest o wiele mniej