lekarz Piotr Krella

Rehabilitant, Pediatra

1,7

Nie polecam tego "lekarza" , zero kompetencji. Brak kontaktu z pacjentem. Oszczędne zabiegi rehabilitacjyjne.

Niestety nie polecam. Pan doktor niesympatyczny, nieuprzejmy, zupełnie bez empatii. Oczekiwałem specjalistycznej porady, jak można moje dolegliwości dzięki właściwej rehabilitacji zmniejszyć.

Niestety nie polecam.
Pan doktor niesympatyczny, nieuprzejmy, zupełnie bez empatii.
Oczekiwałem specjalistycznej porady, jak można moje dolegliwości
dzięki właściwej rehabilitacji zmniejszyć.

Lekarz o dużym doświadczeniu i wiedzy . Kompleksowe podejście do analizy schorzeń i skuteczny proces rehabilitacji . Bardzo polecam

Ten lekarz nie powinien wykonywać już tego zawodu. Niekompetentny, a do tego bezczelny i nie miły. W pewnym wieku trzeba już odejść żeby nie robić krzywdy pacjentom.

Tragiczny lekarz! Zupełnie niekompetentny. Podczas wizyty słyszałam tylko hasła: "co ma być to będzie". Tego zabiegu Pani nie przepiszę bo po co, może go Pani dostanie na wizycie prywatnej... MASAKRA! Okropny, niemiły, bezczelny gość! NIE POLECAM!!!!!!!!!

NIE POLECAM!!!!!!!!!

Uwaga, lekarz nie zna schorzeń, które opiniuje. Według lekarza „Nie można medycznie określić czy podrażnienie nerwów na wysokości szyi powoduje uszkodzenie nerwów na poziomie łokcia i nadgarstka. Na poziomie medycznym jest to niedorzeczne stwierdzenie” Fakty medyczne; Obecny Professor Emeritus Alan McComas i Professor Emeritus Adrian Upton z Mc Master University w 1973 roku opisali po raz pierwszy zjawisko Double Crush Syndrome DCS. W skrócie typowym dla DCS jest podrażnienie lub ucisku lub uszkodzenia nerwu na poziomie szyi, co prowadzi do uszkodzeń nerwów na poziomie nadgarstków.