lekarz Piotr Machota

Pan doktor jest godnym zaufania lekarzem. Uprzejmy z kompleksowym podejściem do pacjenta. Empatyczny, spokojny, opanowany, dlatego polecam go wszystkim, którzy się jeszcze zastanawiają :)

Nie polecam, nieuprzejmy, arogancki, chciał żebym go prosił o wystawienie zwolnienia lekarskiego. Nigdy więcej styczności.

Badanie USG piersi zostało przeprowadzone w LuxMedzie. Wizyta przebiegła w sposób przyjazny, punktualnie i konkretnie. W porównaniu z poprzednimi badaniami, które miałam wykonane przez innych lekarzy ta odbyła się bezstresowo. Lekarz zauważył guzki i umieścił je w opisie, jednak nie straszył tak jak jedna pani doktor, na którą kiedyś trafiłam.Dodatkowo pan doktor przeprowadził USG tarczycy w ramach prezentu na "zbliżający się Dzień Kobiet". Kolejnym plusem jest to,że zauważył mój ciążowy brzuszek i przyjął mnie w pierwszej kolejności.

Bardzo profesjonalny lekarz, miły i cierpliwy człowiek. Okazuje pacjentowi zainteresowanie i zrozumienie .. Polecam. Dziękuje.

Pan lekarz Piotr Machota chyba minął się z powołaniem. Nie oceniam jego fachowości czy kwalifikacji...ale taki stopień arogancji, zaufania w sobie oraz impertynencja dyskwalifikuje go jako lekarza. Bardziej nadaje się do leczenia bydła niż ludzi. Pana Machota ktoś powinien uświadomić że PRL już się skończył i do pacjentów podchodzi się po prostu jak do...ludzi.

Pan Doktor, dobrze i spokojnie tłumaczy, poświęca odpowiednią ilość czasu i uwagi, ma olbrzymią cierpliwość w tłumaczeniu. Dziękuję. Polecam.

Pan doktor umie i chce pomóc pacjentowi. Robi to tak sympatycznie i tak skutecznie, że … „przy okazji” wreszcie udało mi się zmniejszyć ilość wypalanych papierosów. Panie doktorze, BARDZO DZIĘKUJĘ !