lekarz Piotr Machota

Bardzo profesjonalny lekarz, miły i cierpliwy człowiek. Okazuje pacjentowi zainteresowanie i zrozumienie .. Polecam. Dziękuje.

Pan Doktor, dobrze i spokojnie tłumaczy, poświęca odpowiednią ilość czasu i uwagi, ma olbrzymią cierpliwość w tłumaczeniu. Dziękuję. Polecam.

Pan doktor umie i chce pomóc pacjentowi. Robi to tak sympatycznie i tak skutecznie, że … „przy okazji” wreszcie udało mi się zmniejszyć ilość wypalanych papierosów. Panie doktorze, BARDZO DZIĘKUJĘ !

Pan lekarz Piotr Machota chyba minął się z powołaniem. Nie oceniam jego fachowości czy kwalifikacji...ale taki stopień arogancji, zaufania w sobie oraz impertynencja dyskwalifikuje go jako lekarza. Bardziej nadaje się do leczenia bydła niż ludzi. Pana Machota ktoś powinien uświadomić że PRL już się skończył i do pacjentów podchodzi się po prostu jak do...ludzi.