lek. stom. Piotr Malicki

Stomatolog, Chirurg stomatolog

3,4

Do Dr Malickiego trafilem kilka lat temu, upalne lato, dwudniowy bol nie do zniesienia, diagnoza w zebach ponad 20 dziur, jeden do usuniecia, leczenie kanalowe itd, wczesniej ponad 10 lat nawet nie chodzilem na kontrole z tzw strachu, przyznam sie ze mnie troche opierniczyl. Wyznaczenie terminow, zawsze przypomnienie z gabinetu No i poszlo, na znieczuleniu po 2-3 zeby w trakcie wizyty, zawsze bardzo sprawnie, zadnych zbednych ruchow. Po kliku wizytach- zeby wyleczone ale najwazniejsze: nauczyl mnie prawidlowej profilaktyki: higiena, plukanie, szczoteczka automatyczna, kontrola i......od tamtego czasu ani jednej dziury. Mega ...

Wyznaczenie terminow, zawsze przypomnienie z gabinetu
Mega konkretny i sprawny lekarz, nie ma zmiluj sie, krotko i na temat, wzorem uprzejmosci nie musi byc ale moim zdaniem jest bardzo rzeczowy i solidny.
kazdemu polecam, ckociaz nadal chodze na te kontrole bez entuzjazmu :)
Roman

Kiedyś przed laty kompetentny ,chętny , staranny. To przeszłość . Jak się okazało pod założonymi mostami i koronami nie wyleczone zęby ,Teraz leczę kanałowo niedorobione kanały przez pana Maliciego . przed wykonaniem resekcji zęba wcześniej resekowanego ( poprzednia resekcja była przed wieloma laty ) nie poinformowal mnie ,ze ta forma leczenia nie była jedyna ,że można było zdjąć koronę ,przeleczyć ząb zakładając ponownie koronę nie okaleczjąc i tak okaleczonego korzenia zęba .Jak się okazalo leczenie i tak nie jest skuteczne bo w miejscu resekcji stan zapalny ,przetoka i czeka mnie ...

przed wykonaniem resekcji zęba wcześniej resekowanego ( poprzednia resekcja była przed wieloma laty ) nie poinformowal mnie ,ze ta forma leczenia nie była jedyna ,że można było zdjąć koronę ,przeleczyć ząb zakładając ponownie koronę nie okaleczjąc i tak okaleczonego korzenia zęba .Jak się okazalo leczenie i tak nie jest skuteczne bo w miejscu resekcji stan zapalny ,przetoka i czeka mnie kosztowne leczenie a ząb został przez tego pana zmarnowany. Szczęśliwie sąsiedni ząb -również resekjcja przed wielomna laty został przeleczony przez innego stomatologa w sposob jak wyżej z doskonałym efektem . Mam ogromny żal .
ale jak ma być dobrze kiedy pan Malicki pracuje na 2 fotele wędrując między gabinetami . Bardzo chce zarobić .Ale nie robi tego uczciwie. Zakończyłam wizyty w tym gabinecie przed 2 laty ale błędy tego Pana naprawiać będę jeszcze długo

Zgadzam się w pełni z pierwszą opinią . Podobna sytuacja pod mostem nie wyleczony do końca ząb ,który jak się okazało po zdjęciu mostu rozpadł się pod założonym mostem stan zpalny i koszta w perspektywie . Ząb usunięty ,a był to ząb który utrzymywał most . Jak zapewnial pan Malicki przeleczony i wyleczony przed załozeniem mostu . Za leczenie kanalowe oczywiście zapłaciłam wiem ,ze nie jestem sama z takim problemem po wizytach u pana Malickiego . nie każdy ma ochotę rozpisywać się na ten bolesny temat .Tym zachwyconym radzę z zachwytami chwilę poczekać co się jeszcze po kilku latach się okaże . Podsumowując NIEUCZCIWY ,PAZERNY NA PIENIĄDZE ,NIEDOUCZONY

Polecam, naprawdę fachowość na medal. Obsługa bardzo dobra, Pani Asystentka bardzo kompetentna. Super gabinet, rtg na miejscu, czysto i estetycznie. Pan Piotr może nie jest za wylewny,ale chyba nie o to tu chodzi. Liczy się skuteczność w działaniu i porządnie zrobione zęby. Jestem bardzo zadowolona.

Świetny lekarz. Wspaniały specjalista. Podjął się operacji, która została zaczęta przez innego lekarza. Przyjął mnie z dosłowną masakrą w buzi, kto wie gdyby nie Pan Malicki czy nie wylądowała bym w szpitalu z zakażeniem, albo jeszcze czymś gorszym. Koszt wizyt jest bardzo duży, ale warty swojej ceny. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Facet wie co robi. Pełna profeska. Drogo? hmmmm kwestia sporna. Dobre materiały i sprzęt też kosztują. Wszyscy chcemy jeździć dobrym autem ale najlepiej jak by je nam dali w prezencie. Tak się nie da. Leczę ząbki u P. Malickiego ok. 10lat to co zrobił się trzyma. Plomby nie straciły nawet koloru. Może i kosztowało ale było warto. Pozdrawiam i do zobaczenia ( oby nie prędko... hihi )

Facet wie co robi. Pełna profeska. Drogo? hmmmm kwestia sporna.

Minęło sześć miesięcy od mojej wizyty w gabinecie dr.Malickiego, trafiłam tam z polecenia. Pamiętam, że bardzo bałam się wiedziałam, że nie będzie łatwo. Łatwo nie było. Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu dr.Malickiego jego asystentek i pana Marcina - technika. polecam A.G.

Nie wiem kto pisze te negatywy, ale coś tu jest nie porzadku. Trafiłem przez przypadek do tego malickiego i już nie zmienię dentysty. Pełen profesjonalizm a zęby są tak ważne ze nie oddalbym ich nigdy niedouczonemu pseudospecjaliscie. Polecam tego dentyste z pełną świadomością.

Polecam tego dentyste z pełną świadomością.

Pełen profesjonalizm, super fachowiec. Trafiłam z polecenia i nie żałuję. Na pewno nie wybiorę się już do innego stomatologa.

Specjalista wysokiej klasy a przy tym normalna osoba stąpająca po ziemi i żyjąca z ludźmi- ciepła, mądra i przyjazna. POLECAMl