lekarz Piotr Mikuczewski

Beznadziejny człowiek nie powinien być lekarzem. Potrzebującej osobie powiedział w prost że on tylko przepisuje leki. Nastawiony wyłącznie na kasę. Pozytywne opinie chyba wystawiają mu znajomi bo szkoda słów. Jak tak można postępować, skoro nie podejmuje się pomocy drugiemu człowiekowi niech zmieni zawód. Przestrzegam wszystkich przed tym pseudo lekarzem

Najlepszy, pomógł nam w bardzo trudnej sytuacji. Przyjął szybko mimo braku miejsca w grafiku. Bezproblemowy kontakt telefoniczny. Przepisane leki bardzo trafione a dawki nie przydzielane z rozsądkiem. Bardzo uprzejmy i konkretny. Wszystko tłumaczy. Polecam.

Niestety ale to nie jest dobry lekarz. Nie jest zainteresowany pomocą, nie słucha, okazuje zniecierpliwienie, podnosi głos, krzyczy na pacjenta. Nie można z nim porozmawiać, nic nie tłumaczy, tylko wypisuje leki. Wizyty trwają po 10 minut. Podważa kompetencje innych lekarzy choć inni wielokrotnie wcześniej potrafili mi pomóc. Leki przepisane przez tego lekarza nie pomogły a wręcz czułam się po nich dużo gorzej. Po wizycie kontakt się urywa i doktor nie odbiera telefonów. Ogólnie nie polecam.