lekarz Piotr Ołtarzewski

Lekarz nie szanuje pacjentów minął się z powołaniem, nie polecam calkowity brak kultury i wyczucia.

Pan doktor Ołtarzewski minął się chyba ze swoim powołaniem. Moja kultura przy Panu doktorze była na pograniczu wytrzymałości , ponieważ wyżej wymieniony " Pan Doktor" traktował swoją pacjentkę przedmiotowo z pogardą i wielkim niezadowoleniem z powodu jej wizyty na oddziale Sor. Pacjentka która jest ciężko chora i cierpi z bólu pozostaje na pastwę losu ponieważ lekarz wzrokowo stwierdził iż pacjentka nie potrzebuje żadnych badań potwierdzających jej stan zdrowia . Po prośbach o skierowanie na badania okazało się że pacjentka musi być przyjęta do szpitala w celu zagrożenia życia.Taka sytuacja w dzisiejszych czasach jest nie do pomyślenia . Jedynym szczęśliwym zakończeniem okazał się inny lekarz który ostatecznie zdiagnozował pacjentkę i podjął decyzje o natychmiastowym przyjęciu na oddział .Mam nadzieję że ta opinia trafi do jak najszerszego grona odbiorców i więcej taka sytuacja nikomu się nie przytrafi.

Wyjątkowa kreatura. Popełnił błąd do którego nie potrafi się przyznać. W dodatku teraz twierdzi że nie zna pacjentki.