lekarz Piotr Polakowski

Okulista

Ewidentnie lekarz z powołania. Nie trzeba o nic dopytywać. Wszystkie informacje przekazuje wyczerpująco. Fachowość oraz niesamowite podejście zarówno do pacjenta jak i do rodzica, tworzą Go lekarzem idealnym. W 100% polecam.

Lekarz jakich mało. Zaangażownie, dociekliwość to jego domeny. Od przeszło roku odwiedziłam mnóstwo lekarzy okulistów z powodu bardzo rzadkiej choroby oczu mojego syna. Jego pomoc w znalezieniu przyczyny jest nieoceniona. Odpowiada na każde domysły i przypuszczenia stroskanej matki. Rzeczowo omawia, i wyjaśnia wszystko w sposób zrozumiały. Do tego jest bardzo miłym, uprzejmym i młodym lekarzem, który na pewno kiedyś zajdzie wysoko w dziedzinie okulistyki (no chyba że wyjedzie z tego państwa). Gorąco Polecam !!!!

Zdecydowanie polecam, fachowa pomoc, kompetentny i delikatny. Wyjaśnia wszystko ze szczegółami.

Gorąco polecam tego lekarza. Kompetentny, rzeczowy o wysokiej kulturze osobistej.

zdecydowanie polecam, fantastyczny kontakt, wszystko wytłumaczy i powie, serdecznie polecam kobza

kobza

Wciąż poszukujesz "Okulista Warszawa"?

Boguckiego 6

Centrum Medyczne MML