lekarz Piotr Porębski

Dermatolog

Serdecznie polecam tego Lekarza. Miałam delikatne, jednak bardzo uciążliwe problemy z trądzikiem. Już na pierwszej wizycie wytłumaczył mi w jaki sposób oprócz leków pielęgnować wyjątkowo wrażliwą cerę. Idealnie dobrane leki. Po 2 tygodniach nie było śladu trądziku. Jeszcze raz serdecznie polecam!

Najlepszy dermatolog jakiego spotkałam, życzliwy, kompetentny, indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta. Stara się pomóc a nie tylko "odbębnić wizytę".

Żeby w Polsce było więcej takich lekarzy to nasza służba zdrowia by była idealna ! Super człowiek!

Super człowiek!

Jestem pod wrażeniem. Miły, uprzejmy, ludzki to po pierwsze. Po drugie kompetentny, dokładnie przeprowadza wywiad lekarski, ogląda, ocenia i wystawia diagnozę. Zdecydowanie polecam. Myslałam ,ze takie spotkanie w ramach funduszu NFZ jestniemożliwe.

Grzeczny, solidny i kompetentny. Dokładnie objaśnia sytuację pacjenta. Widać, że naprawdę zależy mu, aby pomóc.

oby więcej takich kompetentnych lekarzy

oby więcej takich kompetentnych lekarzy

Mogę powiedzieć tylko jedno: polecam. Lekarz ten podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, nie lekceważąc jego schorzeń i obaw z nimi związanych. Poza tym człowiek z poczuciem humoru, co powoduje że wizyty są przyjemne. Odpowiada na każde nurtujące nas pytanie w związku ze schorzeniem.Szanuje pacjenta.

Mogę powiedzieć tylko jedno: polecam.

Jeden z najbardziej uprzejmych i konkretnych lekarzy z jakimi miałam do tej pory styczność. Nawet po 6 godzinach przyjmowania potrafi podejść do pacjenta indywidualnie...Bardzo trafne diagnozy i skuteczne leczenie.

Świetny lekarz ,rzeczowy i kompetentny. Dużo czasu poświęca pacjentowi.Diagnoza w 100% trafiona.Lekarz godny polecenia.

Poleciłabym tego dermatologa wszystkim. Kiedy do niego trafiłam mialam zaawansowany trądzik tak, że odechciewało mi się wychodzić wogóle z domu, ale po 5 miesiacach leczenia zostało mi może 5-6 pryszczyków.