Rok temu miałam wypadek samochodowy, po którym dopiero po 36 godzinach i operacji kręgosłupa okazało się, że rozwinęło się u mnie zapalenie otrzewnej na skutek przerwania jelita. Dr Przybyłowski uratował mi życie i układ pokarmowy, przeprowadzając dwie operacje w szpitalu w Sochaczewie, wycinając i zszywając, co trzeba. Szybko wróciłam do sprawności. Pan Doktor w rozmowach potrafił być nieco oschły, niemniej co najważniejsze - konkretny i udzielał informacji, mimo wręcz natarczywości bliskich (zagrożenie życia, czemu się dziwić... :) Na zawsze zostanie dla mnie ważną osobą dzięki temu, że żyję. 5/5.

Bardzo solidny i kompetentny lekarz. Miesiąc temu Pan Doktor zoperował mi przepuklinę pępkową. Proces diagnostyki, przeprowadzonej operacji, jakość jej wykonania oceniam bardzo wysoko. Za wszelkie dobro bardzo dziękuję Panie Doktorze.

Wspaniały, konkretny lekarz. Bardzo dobry diagnostyk. Godny polecenia. Jestem zachwycona podejściem do pacjenta, bardzo dogłębnie bada i jednocześnie stawia trafne diagnozy.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Sochaczew"?

Świerczewskiego 3
Sochaczew