lekarz Piotr Rogalski

3,5
3,7
3,1
3,5

Moim skromnym zdaniem to najlepszy specjalista z jakim w moim życiu miałam okazję się spotkać. Już na pierwszej wizycie Pan Doktor nam pomógł. Po wysłuchaniu mnie, jako matki postawił diagnozę, czego wcześniej nie udało się kilkunastu lekarzom różnej specjalności (u jednej z córek przez ponad 2 lata) Obie córki zmagały się z innymi dolegliwościami i obie Pan Doktor pomyślnie wyprowadził nam na prostą. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza, po prostu wie o co chodzi w tej całej medycynie i najważniejsze SŁUCHA MATKI, bo przecież to ona zna swoje dziecko najlepiej.

od lat leczy całą moja rodzinę nigdy nie odmówił pomocy zawsze pomaga gdy zajdzie potrzeba poradzi podpowie opieprzy gdy trzeba ale nigdy nie jest obojętny jego życie prywatne to jego sprawa

Doktor Rogalski godny polecenia.Posiada obszerną wiedzę na temat medycyny.Leczymy się u niego od lat i nigdy nie było opinii negatywnej.Bardzo kompetenty, leczę się i niego od 25 lat i jestem bardzo zadowolona.Polecam naszego Prezesa Wszystkim obywatelom powiatu namysłowskiego. Pozdrowienia dla doktora Piotra :-)

super gość będzie doceniony przez mniejszość dopiero jak go braknie

super gość będzie doceniony przez mniejszość dopiero jak go braknie

Bardzo dobry pediatra. Pomógł mojemu 1 miesięcznemu dziecku. A nie mogli mu pomóc nawet w szpitalu wojewódzkim w Opolu na Kośnego.

To jest trzeci lekarz do którego trafiliśmy z córeczką i przy nim zostaliśmy.Konkretne leczenie bez "owijania w bawełnę".Leki nie najnowsze i najdroższe ale "stare", sprawdzone i tanie.Wyprowadził nam Zuzię.Mała go polubiła.Nie naciąga na kasę.Jak na razie jesteśmy zadowoleni i niech tak zostanie;-)

..bardzo dobry specjalista.. wie co robi..

..bardzo dobry specjalista.. wie co robi..

Zupełnie nie budzi zaufania,szczególnie u najmłodszych pacjentów.

Zupełnie nie budzi zaufania,szczególnie u najmłodszych pacjentów.

niedouczony ,.braki nadrabia butą.żadnego certyfikatu .wiedza sprzed 20 lat

niedouczony ,.braki nadrabia butą.żadnego certyfikatu .wiedza sprzed 20 lat

Lubi młode kobiety. Jest z tego bardzo dobrze znany namysłowskiemu otoczeniu. Dziewczęta - uważać!