lekarz Piotr Rudzki

Laryngolog dziecięcy

3,9
3,7
3,9

Najlepszy laryngolog dziecięcy u jakiego byliśmy z synem, a kilku lekarzy wcześniej badało nasze dziecko, podejście do dziecka, trafnie postawiona diagnoza oraz zaproponowane leczenie, uprzejmość, wysłuchanie rodzica, jego obaw i poświęcony czas...,aby więcej było tak wspaniałch lekarzy z prawdziwym powołaniem. Doktor na medal! :-)

Ja jestem bardzo zadowolona. Lekarz z wielkim sercem, podejściem, a przede wszystkim wiedzą. Moj syn po wizytach u niego (niewielu na prawde), uniknął wycinania migdała, a propos poprzedniej wypowiedzi, (na zdjeciu rtg wykonanym w szpitalu dziecięcym też RZEKOMO był przeogromny), przestał chrapać, oddychać przez nos, przestał chorować co chwila na uszy. Moj syn jest w wieku przedszkolnym. Nie choruje juz, a jesli cos zlapie, to swietnie sobie z tym radzi. Przed wizytą u dr Rudzkiego 3 lekarzy kazalo wycinac migdał, a jednak mozna bylo tego nie robic. Dokladnie tłumaczy, objaśnia, od razu szkicuje plan leczenia, stawia ostre warunki gdy trzeba, ale robi to, bo wie co robi. Mimo pewnego wahania z mojej strony na poczatku, dzis, po ponad poltora roku od ostatniej wizyty moge powiedziec, ze dla mnie bomba! Polecam go wszystkim znajomym, ktorzy maja problemy laryngologiczne z dzieckiem.

Polecam bardzo konkretny człowiek a zarazem specjalista i lekarz.Pomógł mojemu Synkowi.Dzięki Doktorku.

Lekarz, któremu ufam i nie mam żadnych wątpliwości co do stosowanego przez niego leczenia. Ostatnia deska ratunku, bez cienia wątpliwości. Szczerze polecam w skomplikowanych przypadkach. Marzena

Dobre podejście do dziecka.Podczas badania 3 letni synek nawet nie zapłakał.Wynik leczenia poznam po 2 tygodniach.

Dobry lekarz, wie co robi a jego leczenie przynosi skutki. Faktycznie różnie jest z jego kontaktowością ale dla mnie najważniejsze jest to, że moja córeczka przestała mieć problemy z uszami.

Świetny, rzeczowy lekarz. Dokładnie i wyczerpująco tłumaczy przebieg leczenia. Świetne podejście do małych pacjentów (mój syn ma 4 lata. Polecam

Polecam pana doktora mimo,że odwiedzaliśmy go już ok 7 lat temu. Niestety u nas potrzebny był zabieg ,. doktor uratował syna od kolejnych antybiotyków i głuchoty. Teraz syn nie wie co to choroba , nie licząc lekkiego przeziębienia ...Polecam. mino ,ż e może trzyma na dystans .... :)

Zmuszony jestem wystawić opinie negatywną dla doktora Rudzkiego. Powodem mojej decyzji jest prywatna wizyta u doktora celem wydania opinii na temat kwalifikacji mego dziecka do operacji migdałka. Choć na zdjęciu był widoczny duży migdałek, Pan doktor postanowił zakwestionować prawidłowość wykonania zdjęcia migdałka (szpital dziecięcy). Stwierdził, że jest na tyle mały, że można go zmniejszyć. Co ciekawe w aptece dowiedziałem się, że zostały przepisane leki drogie homeopatyczne. Oczywiście kolejne wizyty (70 zł) miały pomóc memu dziecku. Po konsultacji z lekarzem w innym mieście okazało się, że migdałek jest nadzwyczaj wielki, co powodowało męczarnie dziecka. Może i miły ten Pan ale z pewnością naciągacz. Nie przystoi ordynatorowi tak postępować z dziećmi to nie etyczne.

Polecam.Znakomity specjalista.Operował moją córeczkę.Profesjonalne podejście do dziecka,miły,uprzejmy,zawsze pomocny:)