dr n. med. Piotr Sobolewski

Neurolog

Wspaniały lekarz, jako człowiek i profesjonalista, wszystko się wyjaśniło na pierwszej wizycie, badania przeanalizowane sprzed lat nawet,bardzo dokładnie omówiona diagnoza i sposób leczenia, jestem bardzo wdzięczny Panu Doktorowi, warto było jechać kilkadziesiąt kilometrów.

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek. Pomógł mi bardzo. Jestem jego pacjentką od wielu lat. Polecam Pana Doktora

Wspaniały lekarz. Wspaniały człowiek.
Pomógł mi bardzo.
Jestem jego pacjentką od wielu lat.
Polecam Pana Doktora

Wspaniały człowiek i specjalista! Zapracowany ale zawsze jako Jego pacjentka poświęca mi czas , dzięki Niemu wyszłam z ciężkiego stanu , poświęcał mi przy tym bardzo dużo czasu .

Pan doktor poświęcił mi 5 minut na wizycie prywatnej. 5 minut podczas gdy rezonans wykazywał rozległe zmiany w kregoslupie i potężna przepukline! Mówiłam że od 6 miesięcy mam bóle głowy dretwieja kończyny i boli szyja a odpowiedź lekarza była taka : leki przeciwbólowe i proszę się z tym nauczyć żyć :/ po wyjściu z gabinetu się rozplakalam . Trafiłam do innego lekarza który w trybie pilnych skierował mnie do neurochiruga by pilnie usunąć przepukline która jak się okazało była tak duża że mogła przerwać rdzeń kregowy w kregoslupie. Nie polecam, odradzam każdemu wizytę u tego człowieka.

cudowny lekarz, diagnoza postawiona bardzo szybko, leki dobrze dobrane, naprawdę pomogły. wszystko czego można oczekiwać

Witam, niestety nie podzielam pozytywnych opinii innych pacjentów! W moim przypadku wizyta prywatna, po ponad dwugodzinnym oczekiwaniu w kolejce na poczekalni gdzie zdrowy by sie rozchorował z zimna, Pan doktor nic konkretnego mi nie powiedzial przepisał leki, których dawkowanie ustalic trzeba sobie samemu... i o to cala diagnoza! Porażka!!!

wspaniały człowiek i lekarz. wybitny specjalista w swojej dziedzinie. szanujący pacjentów. polecam

polecam

Lekarz nie nadajacy sie do pracy z drugim czlowiekiem, gbur jakich malo. Na pytania i watpliwoscu reaguje furia, nikt mnie twk mnie zmieszal z blotem jak ten prostak. Malo tego na moich oczach ponizyl pania dr ktora miala inne zdanie niz on. Nie polecam, ten czlowiek ma problemy z powstrzymywaniem agresji i zlosci. Niczego nie wytlumaczyl diagnozy rowniez nie postawil, czas poswiecony na oddziale ZERO. A szkoda bo inni lekarze z oddzialu bardzo mili tyle ze zastraszeni przez niego.

Przeniosłam się z Krakowa do p. dr p. Sobolewskiego. To świetny lekarz umiejący słuchać; cierpliwy; przystępnie tłumaczy diagnozę i proces leczenia; wysoka kultura osobista w obcowaniu z pacjentem - fachowiec w swej profesji. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista Fakt, faktem dosyć zapracowany, ale to świadczy o tym, że ludzie mu ufają.