dr n. med. Piotr Sobolewski

3,7
3,4
3,5
3,4

Przeniosłam się z Krakowa do p. dr p. Sobolewskiego. To świetny lekarz umiejący słuchać; cierpliwy; przystępnie tłumaczy diagnozę i proces leczenia; wysoka kultura osobista w obcowaniu z pacjentem - fachowiec w swej profesji. Polecam.

Bardzo dobry lekarz, świetny specjalista Fakt, faktem dosyć zapracowany, ale to świadczy o tym, że ludzie mu ufają.

Lekarz nie nadajacy sie do pracy z drugim czlowiekiem, gbur jakich malo. Na pytania i watpliwoscu reaguje furia, nikt mnie twk mnie zmieszal z blotem jak ten prostak. Malo tego na moich oczach ponizyl pania dr ktora miala inne zdanie niz on. Nie polecam, ten czlowiek ma problemy z powstrzymywaniem agresji i zlosci. Niczego nie wytlumaczyl diagnozy rowniez nie postawil, czas poswiecony na oddziale ZERO. A szkoda bo inni lekarze z oddzialu bardzo mili tyle ze zastraszeni przez niego.

Witam, niestety nie podzielam pozytywnych opinii innych pacjentów! W moim przypadku wizyta prywatna, po ponad dwugodzinnym oczekiwaniu w kolejce na poczekalni gdzie zdrowy by sie rozchorował z zimna, Pan doktor nic konkretnego mi nie powiedzial przepisał leki, których dawkowanie ustalic trzeba sobie samemu... i o to cala diagnoza! Porażka!!!

wspaniały człowiek i lekarz. wybitny specjalista w swojej dziedzinie. szanujący pacjentów. polecam

polecam

Zmieniłam dobrego lekarza z Lublina na dr. Piotra Sobolewskiego i bardzo dobrze na tym wyszłam. Słucha uważnie, tłumaczy, radzi i nie śpieszy się. Pod jego kierunkiem prawie wszystkie objawy wyciszyły się. Mogę teraz ŻYĆ pełnią ... . POLECAM INNYM.

To jest wprost niewiarygodne jak dr Sobolewski angażuje się w leczenie ludzi. W czasie konsultacji i leczenia - pacjent czuje się jak najważniejsza osoba na Ziemi. Wprawdzie nie mam jakichś przykrych doświadczeń w kontaktach z sandomierską służbą zdrowia, ale podejście dr Sobolewskiego do pacjenta przewyższa jego najśmielsze oczekiwania(oczywiście chodzi o oczekiwania pacjenta). Dziękuję Panie Doktorze, że Pan jest.

Dziękuję Panie Doktorze, że Pan jest.

To dr.nauk med. P.Sobolewski w 2000 r. rozpoznał moją chorobę, przepisał właściwe leki. Po jakimś czasie, gdy nie było nawrotu choroby przestałam się bać każdego dnia, każdej kolejnej nocy. Jestem wdzięczna za to wszystko dr. Piotrowi Sobolewskiemu. Muszę zaznaczyć, że korzystam również z leczenia w publicznego.

Muszę zaznaczyć, że korzystam również z leczenia w publicznego.

bardzo,pozytywny,dobrze tłumaczy,dokładny

bardzo,pozytywny,dobrze tłumaczy,dokładny

świetny specjalista byłam i pacjentka i jego studentka uważam ze takich lekarzy powinno być więcej