lekarz Piotr Thomas

Podejście na poziomie zero uprzejmość po prostu masakra chamski uważa że podczas wizyty marnuje jego cenny czas gdy prosiłam lekarza aby na mnie nie krzyczał opryskliwie stwierdził że tak po prostu mówi . Zero podejścia do pacjenta .

Zerknął tylko na nogę. Kazal pikazac gdzie boli, nawet jej nie dotkal palcem. Zobaczył zdjęcie, i stwierdził ze zlamanie i gips. Na temat dalszego leczenia nic. Dal recepte i nawet nie powiedzial co do czego. Jak sie zapytalam na co ta recepta i co dalej mam robić burnieciem odpowiedział że mam wszystko w informacji która wręczył mi do ręki.

Ortopeda traumatolog Piotr Thomas szpital w Grodzisku Maz nie polecam tego lekarza. Nie bada dokładnie z uśmiechem ironiczny mówi obolalemu pacjentowi że kłamie na temat choroby że z karetki robi taksówkę. Wywiad z pacjentem żaden badanie żadne nóżka w górę w dół i wszystko. Leki cóż zlecone które onkolog odstawil. Cóż jeśli jesteś zdrowy polecam jeśli umierajacy z wypadku polecam ALE JEŚLI CHCESZ POMOCY NIE POLECAM