lekarz Piotr Thomas

1,5

Zerknął tylko na nogę. Kazal pikazac gdzie boli, nawet jej nie dotkal palcem. Zobaczył zdjęcie, i stwierdził ze zlamanie i gips. Na temat dalszego leczenia nic. Dal recepte i nawet nie powiedzial co do czego. Jak sie zapytalam na co ta recepta i co dalej mam robić burnieciem odpowiedział że mam wszystko w informacji która wręczył mi do ręki.

Ortopeda traumatolog Piotr Thomas szpital w Grodzisku Maz nie polecam tego lekarza. Nie bada dokładnie z uśmiechem ironiczny mówi obolalemu pacjentowi że kłamie na temat choroby że z karetki robi taksówkę. Wywiad z pacjentem żaden badanie żadne nóżka w górę w dół i wszystko. Leki cóż zlecone które onkolog odstawil. Cóż jeśli jesteś zdrowy polecam jeśli umierajacy z wypadku polecam ALE JEŚLI CHCESZ POMOCY NIE POLECAM