dr n. med. Piotr Warakomski

Neurolog

2,9

Polecam z całego serca. Lekarz z powołania, kompetentny, dociekliwy, serdeczny. Nie odsyła z kwitkiem tylko szuka przyczyny problemu. Pierwszy neurolog, który chciał zdiagnozować chorobę A nie odesłać z kwitkiem.

lekarz na miarę 21 wieku kompletny brak wiedzy chyba zawody mu się pomyliły omijać szerokim łukiem i te śmieszne teleporady po prostu omijać jak najdalej od tego człowieka

bardzo nie przyjemny lekarz po prostu szkoda czasu na takich niby specjalistów nie umie podejść do choroby na gogle więcej się dowiesz niż od tego lekarza po prostu dno

Szanowni Państwo bzdury wypisujcie. Doktor Warakomski to dobry Fachowiec. A jeśli pacjent kombinuję to nie z Panem Warakomskim. Jest cenionym lekarzem - POLECAM.

Bardzo kiepski lekarz.nie polecam. Nie rozpoznal choroby i nawet nie zlecil odpowiednich badan.brak wiedzy totalny. Bardzo chamski i niegrzeczny. Brudas.

Bardzo uprzejmy lekarz, profesjonalny. Do pacjenta podchodzi bardzo ciepło i empatycznie. Porady bardzo trafne i pomocne. Polecam z czystym sumieniem

Porady bardzo trafne i pomocne. Polecam z czystym sumieniem

Znam.. NIESTETY. Przyszedłem do tego Pana z mocnym bólem, to powiedział, że sobie ten ból wkręcam. I, że zna się na ludziach. Szkoda, że nie na leczeniu. Na kilometr czuć pyche z Jego strony. Mojej koleżance komentował piersi, gdy się rozbierała do badania. Zero taktu i uprzejmości... Nie polecam!

Pan Doktor jest jak najbardziej kompetentny,poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba i jest nadzwyczaj uprzejmy i taktowny. Poleciłam rodzinie-też jest zadowolona i pełna uznania.

Polecam Pana doktora .Jako nie jeden z wielu lekarzy poprawnie zdiagnozował chorobę syna .Poświęcony odpowiedni czas na wizytę ,nie poganiał .Opinię jako biegły sądowy wydał napisaną z ogromną starannością ,opisując najmniejszy szczegół .Jesteśmy zdecydowani na leczenie syna u Pana doktora .Polecam ,pozdrawiam i bardzo dziękuję za poświęcony nam czas.

Po raz pierwszy byłam dziś u tego lekarza. Wysłuchał, wyjaśnił od czego mogą być moje dolegliwości i skierował na badania. No i wizyta kontrolna na NFZ za 2 tygodnie! POLECAM